УкраїнаХристиянські новини

Всеукраїнський Собор планує проведення Форуму «Україна напередодні виборів»

25 жовтня відбудуться місцеві вибори, які визначать вектор розвитку громад на найближчі роки. На цих виборах вперше в історії України така безпрецедентна кількість християн балотується до місцевих рад від різних політичних силце сотні євангельських віруючих, які балотуються до органів місцевого самоврядування. Тому Всеукраїнський Собор (об’єднання релігійних та громадських організацій) проведе Форум «Україна напередодні виборів».
Як повідомляє Всеукраїнський Собор, участь у виборах і подальша робота євангельських віруючих в органах  місцевого самоврядування є дуже важливою, адже саме вони, бувши депутатами місцевих рад, зможуть багато зробити для просування духовних цінностей у своїх містах, населених пунктах і регіонах, сприяння діяльності місцевих релігійних громад, захисту та утвердження сімейних цінностей, розширення допомоги соціально незахищеним верствам, роботи з молоддю, впровадження у закладах освіти програм з християнської етики та підготовки до подружнього життя на засадах християнських цінностей.
У Форумі «Україна напередодні виборів» візьмуть участь керівники протестантських церков України, члени Ради Євангельських Протестантських Церков України та Української Міжцерковної Ради, Координатор Всеукраїнського Собору, кандидати-християни, що балотуються.

Форум буде присвячено духовній настанові кандидатів у депутати місцевих рад, аби дати їм дороговказ та  убезпечити від можливих конфліктів у міжпартійних відносинах, закликати до тісної взаємодії зі своїми церквами, підбадьорити до праці та відстоювання християнських цінностей. Планується, що Форум завершиться звершенням молитви за наших братів і сестер — кандидатів у депутати місцевих рад.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!