РелігіяХристиянські новини

ВРЦіРО закликає молитися за всіх, хто захищає мир в Україні

14 жовтня 2021 р. Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій закликала всіх віруючих до молитви за тих, хто захищає мир в Україні. Незалежно від їхніх релігійних переконань, ці люди захищають мир нашої країни від російської агресії, жертвуючи своїм життям та здоров’ям.

Джерело: vrciro.org.ua

Урочисті заходи почнуться о 9:00, серед яких молитовний захід під керівництвом Міністерства оборони України. До нього зможуть приєднатися військовослужбовці Збройних Сил України, в тому числі в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Читайте також:

У всіх церквах та релігійних громадах прозвучав заклик до молитви за мир в країні, припинення кровопролиття, відновлення територіальної цілісності, перемоги правди та встановлення справедливості та свободи. Вони також попросили Всевишнього благословити тих, хто шукає миру та бореться за правду.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!