Україна

Посол: більшість українських біженців хочуть повернутися з Польщі додому

З початку повномасштабної війни багато українців виїхали до Польщі. Але зараз більшість із них хочуть повернутися додому в Україну. Про це заявив посол України в Польщі Василь Зварич.

Джерело: rbc.ua

Також він підкреслив, що українські біженці набули певний досвід в Польщі, і надалі зможуть використати його для власного розвитку та відновлення України.

У своєму повідомленні посол Василь Зварич подякував полякам за відкритість, доброзичливість, дружнє ставлення до українських біженців, які шукають тимчасового прихистку, рятуючись від війни.

Читайте також:

Нагадаємо, що в деяких країнах Європи знижується рівень підтримки українським біженцям через зростання цін на енергоносії. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button