Про відомих

Вражаюча історія створення іграшок LEGO

Ця історія – про засновника компанії LEGO – Оле Кірка Крістіансена і його сина Готфріда. Батько з сином жили в Данії, і обидва були християнами, які знали Бога і відвідували Церкву у своєму місті. В 1932 р. Оле Кірк Крістіансен заснував свою компанію, яка почала свою діяльність з виготовлення драбин, дошок для прасування і дерев’яних іграшок. Однак з початком фінансової кризи його справи пішли на спад. І тоді разом із сином, який брав участь у бізнесі батька з дванадцяти років, зайнявся виготовленням дерев’яних кубиків, що користувалися попитом. Так у 1934 р. з’явилось на світ слово LEGO.

У 1942 р. фабрика LEGO згоріла дотла. Однак, не дивлячись на це, батько і син не зупинились і вірили, що Бог допоможе підняти бізнес і після пожежі.

Виробництво дерев’яних іграшок через деякий час було відновлено. У 1943 р. у них працювало майже сорок працівників. Готфрід став молитися за свою компанію. Він просив у Бога чуда, ідеї, за допомогою якої компанія назавжди би змінилася і досягла б успіху в тоді не прибутковому виробництві іграшок.

Більше про християн бізнесменів:

В 1947 році відбулася знаменна подія, яка назавжди перевернула історію компанії: Бог дав Готфріду Кірку Крістіансену ту саму головну ідею! Під час молитви в маленькому офісі Бог показав йому крихітний пластиковий кубик, який міг з’єднатися з іншим відповідними деталями, завдяки чому можна було зібрати якусь невелику конструкцію у вигляді будиночка, автомобіля, замку. Цей кубик ліг в основу ексклюзивної запатентованої концепції компанії LEGO. Через те, що Готфрід знав Бога і спілкувався з Ним, він зміг побачити і зрозуміти, що майбутнє – саме за такими іграшками.

http://memo.im/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button