СвітХристиянські новини

Чак Норіс сьогодні святкує 80-річчя

Сьогодні, 10 березня, відомому американському кіноактору та майстру бойових мистецтв Чаку Норрісу виповнюється 80 років.
Завдяки непереможним персонажам, зіграним Чаком у кіно, він став героєм сотень анекдотів і жартівливих демотиваторів, а його ім’я взагалі перетворилося на інтернет-мем.

Проте, мало хто знає, що Чак Норріс вихований мамою християнкою, яка заохочувала його бути віруючим. Він у віці 12 років вирішив присвятити своє життя Богу, і йому навіть пощастило бути учасником однієї з євангелізаційних кампаній Біллі Грема. Але в юнацькому віці Норріс відступив від своїх переконань і почав розвиватися як актор Голівуді, пережив розлучення, потім віно про цей відрізок життя казав:
“Нажаль, часто в індустрії розваг інколи ви втрачаєте те, що справді важливе у житті. Я втратив шлюб через це”.
Чак Норріс щиро навернувся до Бога і тепер проповідує про Нього усім і скрізь. Разом з дружиною заснував фонд, який має на меті виховувати в молоді міцні моральні якості. З моменту заснування цього фонду вдалося втілити цю ідею в понад 6500 школах США.
В Голівуді він відомий своїми відвертими християнськими переконаннями. Він зараз просуває християнські фільми, особливо ті що продюсує Мел Гібсон, такі як,  Страсті Христові. Відкрито говорить про свою віру в Ісуса.
Чак Норріс каже, що дуже жалкує за помилки, які допустив у своїй молодості. І тепер він через отриманий досвід застерігає інших від повторення його шляху. Він вважає, що бойові мистецтва можуть бути цінним інструментом в розвитку міцного характеру і особистої дисципліни. Чак вірить, що його обов’язок як християнина, – використовувати будь-яку платформу, щоб поширювати послання про Христа.
В індустрії, де розмови про віру можуть привести до негативних наслідків, Чак довів, що він справжній чоловік.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button