Про відомих

Він був відданий своїй вірі. Останні слова Джорджа Буша

Джеймс Бейкер, колишній держсекретар і друг Джорджа Буша (старшого) поділився словами свого друга, які були сказані незадовго до його смерті. Джордж Буш помер у п’ятницю 30 листопада, у віці 94-х років, в останні тижні його здоров’я різко погіршилося.
Всього за кілька годин до його смерті Бейкер примчав у його будинок у Х’юстоні. Згідно «Нью-Йорк таймс», Буш раптово насторожився і коротко порозмовляв зі своїм вірним другом.
«Куди йдемо, Бейкер?» – запитав він свого колишнього колегу з Білого дому..
«Відправляємося на небеса», – відповів містер Бейкер.
«Ось туди я хочу іти», – відповів Джордж Буш.
Це був потужний момент впевненості і свідоцтво стійкої віри Буша. Коли його тіло завершувало свій земний шлях, він знав, куди направляється його душа.
В оточенні друзів і сім’ї, в його домі в Х’юстоні, Джодж Буш попрощався з одним зі своїх синів, колишнім президентом Джорджом Бушем. Син сказав батькові, що він був «чудовим татом», і заявив, що дуже любить його.
«Я теж тебе люблю», – відповів Буш.
Бейкер, який знаходився у той момент поруч із Бушем, описав стан миру і спокою, що панували в домі його колишнього боса. «Це було так ніжно, як ви могли б тільки уявити. Він був готовий до цього».
Рассел Лівенсон, ректор Єпископальної церкви Святого Мартіна в Х’юстоні, також розповів про останні хвилини Буша. «Він чекав зустрічі з Барбарою і Робіном». Після того, як у квітні цього року померла його дружина Барбара Буш, його здоров’я різко погіршилося.
Коли наступив цей момент, Бейкер розповів, що сім’я і друзі співали «Тиха ніч» біля його ліжка. «Вірите чи ні, президент також підспівував», – додав він.
Зі всього того, що стосувалося життя і правління покійного президента, найбільше враження справляла його віра.
У 1990 році під час Національного дня молитви Джордж Буш оголосив: «Велика віра надихнула наших батьків – засновників Нації, до здійснення цього сміливого досвіду самоуправління, підтримувала нас у важкі небезпечні часи; це давало нам сили і натхнення до цього дня».
«Дякуємо Богу за свободу і процвітання, які має американська нація, і молимося про подальшу допомогу і керівництво Нашого мудрого і люблячого Творця».

Джордж Буш був залежним від Бога!

Під час своєї інавгураційної промови він увів молитву в свій виступ 1989 року:
«Я прошу вас схилити голову.
Небесний Отче, ми схиляємо голови і дякуємо за Твою любов. Прийми нашу вдячність за мир, який маємо сьогодні, і віру в майбутнє. Зроби нас сильними, щоб робити свою справу, бажаючи прислухатися і чути Твою волю, і напиши на наших серцях наступні слова: «Використовуйте силу, щоб допомагати людям». Існує лише одне використання влади: для того, щоб служити людям. Допоможи нам запам’ятати це, Господи».
Життя 41-го Президента Америки характеризувалося вірою, смиренням і жертовним служінням. Його життя і служіння людям роблять його великим Президентом і великим американцем. Це заклик до всіх громадян країни діяти подібним чином.

gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!