Блог Ренді Маршалла

Різдвяна історія: відпустити чи триматися?

Я вважаю, що найбільш важливе рішення, яке може прийняти будь-який дорослий, – це знати, чи варто триматися чи відпустити.
Ви наполегливо тримаєтесь? Або ви нарешті зупиняєтеся і відпускаєте? Немає значення, це проект, відносини, чи кар’єра, це складне рішення.
Всі ми чули слова, що закликають нас “продовжувати!” Не кидати. Залишатися на курсі. І, звичайно, в цьому є правда. Ніхто не любить непостійних і мінливих людей.
З іншого боку, коли вже кінь мертвий, потрібно з нього злазити!
Чому це така дилема? Я вважаю, що це тому, що у нашому розумі є два конкуруючих голоси, і обоє мають переконливі аргументи.
Один голос каже: “Де твоя віра?” Продовжуй рухатись, всупереч почуттям. Почуття справжні, просто не надійні.
Один голос каже: “Де твоя мудрість?” Якщо ви не ловите рибу … Стоп! Перейдіть ловити рибу в інше місце.
Віра проти Мудрості. Яка чеснота перемагає? Все, що ми рано чи пізно виявляємо, – це те, що життя рідко є чорним або білим. Ясність ухиляється від нас.
У цей різдвяний сезон я думаю про Йосипа – із його вагітною, зарученою Марією, яка носить не його дитину. Він відпускає чи тримається?
Тож як де він прийняв рішення? Його віра витіснила його мудрість. Так само має бути і з нами.
Я вважаю, що Віра – це як качка мати, а мудрість каченя. Іншими словами, я молюся про мудрість і дії з вірою.
Як і за кермом автомобіля, я приймаю всі рішення (віра в невідоме майбутнє), Бог забезпечує всю силу (пальне мудрості для розрізнення напрямку.)
Кожен крок, який Йосиф зробив у Віфлеємі, був актом віри. Безпрецедентна, заплутана ситуація, м’яко кажучи!
Це зводиться до цього: «Без віри неможливо догодити Богові». Мудрість дозволяє мені збирати факти і чекати … а Віра дозволяє мені визначати пріоритети фактів і діяти.
Зрештою, причина, через яку я схиляюсь до віри (тримаючись і натискаю на неї), полягає в тому, що ясність є значною мірою міфом. Суть полягає в тому, що я ніколи не буду достатньо мудрий.
Скільки б Йосип не прагнув мудрості, намагаючись повірити, що Марія носила Бога в утробі, його унікальна дилема значно перевершила його мудрість. Але Йосип відмовився відпускати.

Я виявив, що найвеличніші моменти в моєму житті були результатом готового (мудрості) вогню (віри) … а потім націлюватися знову. НЕ готовий, націлюйся, стріляй.
Коли я наштовхнувся на віру, я відчув тихий, повторно калібруючий голос Бога.
І врешті-решт, хоча Його шляхи не відомі, вони виявляються заднім числом, – ви переконалися що вони повні Мудрості.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button