війна

Проєкт RussiaTheftWatch: США збирає факти грабування Росією української продукції

RussiaTheftWatch – проєкт, який запустили у США, аби збирати документальне підтвердження грабунку Росією української продукції.

Джерело: Viber «Країна_інфо»

До того ж для вивчення російського піратства та збирання документальних підтверджень існує група ISRP, куди об’єдналися колишні урядовці США, експерти з міжнародної торгівлі та експерти з нацбезпеки.

За словами головного представника ISRP, колишнього заступника держсекретаря США Джеймса К. Глассмана, група зібрала вже понад 50 окремих інцидентів грабунку, щодо яких є чіткі докази. Новини публікуватимуться на сайті http://www.russiatheftreport.com/

Відомо, що Росія вже викрала майже 500 тисяч тонн зернових – в основному пшениці та кукурудзи, а також 11 тисяч тонн металу, про що свідчать дані ISRP.

Повідомляється, що награбовану сталь доставляють до російських промислових районів, де вона використовується для місцевого виробництва. А зерно відправляють до Туреччини чи Сирії, причому в деяких випадках проходить через російські порти, щоб приховати своє походження.

Також група ISRP обіцяє надати пропозиції, як пом’якшити наслідки цього мародерства. Зокрема, йдеться про механізми передачі України активів РФ, які заморожені по всьому світу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!