війна

Росія депортувала на свою територію 1,4 млн українців, а розраховувала вивезти понад 2 млн – Уповноважена з прав людини

З початку повномасштабної війни російські війська примусово вивезли на свою територію вже 1,4 мільйона громадян України. При цьому Росія, ймовірно, не збирається зупинятися, тому що раніше розраховувала депортувати понад 2 мільйони українців. Про це заявила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Джерело: ua.korrespondent.net

За її словами, серед 1,4 мільйона українців, яких загарбники депортували у РФ, понад 240 тисяч дітей.

При цьому Людмила Денісова наголосила, що Росія вже готувала примусову депортацію та розраховувала вивезти понад 2 мільйони громадян України. У омбудсмена є відповідні директиви, надані вищим керівництвом відповідним органам. В документах йдеться про створення пунктів тимчасового розміщення українців. Однак українська сторона знає, де розміщені наші громадяни, скільки їх розміщено і в яких умовах вони розміщені.

Уповноважена з прав людини закликала розв’язати питання з поверненням депортованих у РФ українців на міждержавному рівні.

Нагадаємо, що в Україні підтвердили не менш як 4600 загиблих серед мирного населення від рук російської армії, у тому числі 232 дитини. Але наразі влада не має точних даних про загиблих українців на окупованих Росією територіях. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button