Притчі

Випадковостей не буває – притча

Батько накреслив на грядці свого городу букви імені свого сина і засипав ці борозенки насінням салату. Днів через десять хлопчик прибіг до батька і з подивом повідомив йому, що він знайшов своє ім’я, яке виросло на грядці.

Батько посміхнувся і удав, що не вірить такому чуду. Тоді дитина стала наполягати, щоб батько пішов у город і переконався в цьому сам. Той погодився і, підійшовши до грядки, сказав:

– Це проста випадковість.

Хлопчик задумався.

– Як же це ні з того ні з сього виросло моє ім’я? – сказав він. – Хто-небудь це неодмінно влаштував, тільки я не знаю, хто і як.

Читайте також:

Батько сказав синові:

– Ти правий, це не могло відбутися саме собою. Це зробив я, щоб навчити тебе ось чому:

Весь цей прекрасний і складний світ, який ти бачиш, не міг утворитися сам по собі, якби його не створив Бог, якого ми й називаємо тому Творцем і землі й неба.

Джерело: ChristianProverbs

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button