Новини культуриХристиянські новини

Пандемія надає альтернативні варіанти для показу фільму Ісус

У зв’язку з пандемією кінопроект Ісус не може проводити жодних місійних поїздок до 2021 року.  Фільм «Ісус» був показаний на телебаченні в 111 країнах протягом Великодня. Починаючи з 1 січня мільйони людей переглядали “Ісус” по телевізору в багатьох містах, містах і навіть віддалених селах принаймні чотирьох континентах. З 1 квітня через православний Великдень (неділя, 18 квітня) фільм переглянули понад 163 мільйони.
Ряд країн продовжує кампанії цифрового та телевізійного мовлення, які розпочалися на Великдень. Пандемія COVID-19 створила нову духовну відкритість та розширила можливості для євангелізму в кіно в таких місцях, як Індія, Африка, Південно-Східна Азія та Східна Азія. Кіно працівники благополучно спілкуються з людьми за допомогою таких інструментів, як WhatsApp і WeChat, і ці інтернет-розмови бачать, що тисячі вперше вірять у Христа.

  • Фільм Ісус
  • Читайте також

    Навесні 2021 року очікується вихід продовження фільму Мела Гібсона «Страсті Христові»
    У березні-квітні 2021 року очікується вихід продовження відомого фільму американського актора і кінорежисера Мела Гібсона «Страсті Христові». Картина «Страсті Христові: Воскресіння» буде…

     

Команда, яка організовує покази фільму у зв’язку з карантином у більшості країн світу не має можливості подорожувати, тому зайнялася перекладом фільму на 88 мов. Після перекладу фільм з’явиться в інтернеті і зможе охопити ще більшу кількість людей. Фільм планують викласти в YouTube.

Джерело: mnnonline.org

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button