Креаціонізм

Кого ти любиш?

Нам весь час твердили, що дитина з високою самооцінкою краще встигатиме в школі, менше буде вплутуватися в неприємності й швидше за все не куритиме або не вживатиме наркотики. Однак незалежні дослідники вивчили результати численних наукових досліджень, на підставі яких були зроблені ці висновки, і дійшли зовсім інших висновків.

На тему самооцінки опубліковано безліч наукових досліджень. Вчені проаналізували ці дослідження, щоб оцінити дійсні результати вивчення питань поваги себе. По-перше, вони зробили висновок, що висока самооцінка не виправить оцінки учня у школі та не підвищить його кваліфікацію. Це стосується і тих, хто спочатку мав високу думку про себе і тих, хто пройшов програму підвищення самооцінки.

Ще вчені підтвердили загальновідому істину – успіхи у навчанні чи роботі можуть допомогти людині більше поважати себе. Підійшовши далі, вони виявили, що люди з так званою «хорошою самооцінкою» зовсім не були найменш схильні до куріння, пристрасті до алкоголю та наркотиків або розв’язування шкільних бійок. Навпаки, виявилося, що висока зарозумілість найчастіше штовхає людину на агресивну поведінку в школі, тоді як решта протистоятиме шкільному хулігану.

Світська мудрість не веде до благочестя. Премудрий Бог визначив нас як Своїх дітей через спокутну роботу Сина Божого Ісуса Христа.

Перше послання Івана 2:16

«Бо все, що у світі: пожадливість плоті, пожадливість очей і гордість життєва, не є від Отця, але від світу цього».

Джерело: День з Творцем

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button