Сім'яХристиянські новини

19 вересня у Києві плануєтся ряд акцій на захист прав сімей та дітей

У ці вихідні в центрі столиці плануються декілька заходів для захисту сімейних цінностей і протидії ЛГБТ-пропаганді у зв’язку з проведенням так званого «Маршу рівності».

Джерело: vsirazom.ua

Передбачається три формати мирних сімейних правозахисних акцій: 1) Молитовна цілодобова варта; 2) Акція протесту; 3) Правозахисна моніторингова кампанія для спостереження за дотриманням прав громадян на мирний протест.

Заходи

1. Молитовна варта на захист сімей і дітей

Подія триватиме цілу добу. Початок – о 14:00 18 вересня, закінчення о 14:00 19 вересня. Координатором заходу є організація «Християнський Фронт» із участю християн різних конфесій, священнослужителів та військових капеланів.

2.Об’єднана правозахисна моніторингова група

Працюватиме 18 і 19 вересня у центральному периметру Києва (вулиці Володимирська, Хрещатик, Льва Толстого) з метою захисту життя та здоров’я, честі та гідності громадян України, гарантованих Конституцією, які протидіють небезпечним суспільно-політичним вимогам ЛГБТ-руху. Мета – недопущення можливих випадків дискримінації з боку правоохоронців та цивільних відносно громадян через їхні світоглядні, релігійні та інші переконання. Загальну координацію здійснює офіс організації «Всі разом!».

3.Акція протесту проти ЛГБТ-пропаганди

Акція проходитиме для відстоювання сімейних цінностей та висловлення незгоди з публічною пропагандою збоченого способу життя.
Акція протесту проводитиметься з 6:00 до 14:00 19 вересня. Учасники використовуватимуть звукопідсилювальну апаратуру та інформаційні банери та транспаранти із відповідними гаслами.

Читайте також:

Нагадаємо, після мирної просімейної акції в Одесі без жодних на те підстав поліцією були затримані громадяни. Рух «Всі разом!» вимагає створення слідчих комісій у Верховній Раді та МВС через незаконне затримання громадян в Одесі. А кілька днів тому у Харкові до просімейної акції долучилися місцеві депутати із «Європейської Солідарності».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!