Цікаві історії

Він не пропустив жодної гри

Тренування за тренуванням, він завжди намагався викластися на всі 100 відсотків. Але, будучи вдвічі нижчим за інших хлопців, йому не було на що розраховувати. Протягом усіх ігор, безжурний спортсмен сидів на лаві запасних і майже ніколи не грав.

Цей підліток жив із батьком, і в них були абсолютно незвичайні стосунки. Попри те, що син постійно перебував «на лаві», батько завжди підтримував його схвальними вигуками, перебуваючи на трибуні. Він ніколи не пропускав гри сина. Коли хлопець вступив до коледжу, він знову був найменшим у групі. А батько продовжував підбадьорювати його, але завжди робив це дуже простодушно, щоб син знав, що він не повинен грати, якщо не захоче.

Але хлопчина справді любив футбол і вирішив не здаватися. Він поставив перед собою мету — досягти найвищого результату. Упродовж навчання в коледжі він ніколи не пропускав ні тренувань, ні ігор. Але, попри це, залишався на лаві запасних усі чотири роки. Його відданий батько завжди перебував на трибуні, завжди зі словами підтримки для свого сина. Коли молодий чоловік вступив до університету, він твердо вирішив нарешті стати потрібним гравцем у футбольній команді. Але всі були впевнені, що він ніколи не зможе вдарити по м’ячу як слід — усі, крім нього.

Тренер зізнався одного разу, що тримає його в членах команди тільки тому, що він вкладає душу й серце в кожне тренування і цим надихає інших гравців мужністю та хоробрістю, якої вони вкрай потребують.

Несподівана новина так схвилювала юнака, що він кинувся до найближчого телефонного автомата, щоб зателефонувати батькові. Він розумів хвилювання свого сина, і придбав квитки на всі ігри в сезоні. Наполегливий юний спортсмен ніколи не пропускав тренування протягом чотирьох років навчання в коледжі, але він жодного разу не брав участі в грі.

Сезон добігав кінця. Він поспішав на тренування перед фінальною грою, дорогою його зустрів тренер і передав телеграму. Хлопець прочитав її та побілів. Ковтнувши, він насилу пробурмотів:

Схожі статті

− Мій батько помер цього ранку. Дозвольте мені пропустити тренування сьогодні?

Тренер співчутливо поклав руку йому на плече і відповів:

− Візьми відпустку на тиждень, синку. І навіть не думай у суботу приходити на гру.

Настала субота, гра була вкрай невдалою. У третій чверті, коли команда програвала вже 10 очок, скромний хлопець безшумно прослизнув у вільну роздягальню і переодягнувся в спортивну форму. Коли він прибіг до своєї команди, тренер і гравці були здивовані таким несподіваним поверненням свого вірного товариша.

− Тренере, будь ласка, дозвольте мені грати. Я повинен це зробити сьогодні, — просив молодий чоловік.

Тренер вдав, що не чує його. Йому здавалося неможливим дозволити грати у фінальній грі своєму найгіршому гравцеві. Але юнак наполягав і, нарешті, відчуваючи до нього жалість, тренер поступився.

– Добре, — сказав він, — Ти можеш брати участь.

У наступні хвилини тренер, гравці та кожен глядач на трибуні не могли повірити своїм очам. Цей маленький незнайомець, який до цього ніколи не грав, показав чудеса управління м’ячем. Противники були неспроможні його зупинити. Він біг, подавав м’яч і блокував, як справжній професіонал. Його команда тріумфувала. Незабаром рахунок зрівнявся. В останні хвилини гри цей хлопець перехопив м’яч і легко подолав весь шлях до переможного голу. Вболівальники раділи. Члени команди з вітальними вигуками кинулися до нього…

Коли ж трибуни спорожніли, гравці прийняли душ і залишили роздягальню, тренер помітив хлопця, який самотньо сидів у кутку кімнати. Тренер підійшов до нього і сказав:

− Малюк, я досі не можу повірити… Ти був чудовий! Розкажи, що рухало тобою? Як ти зробив це?

Він подивився на тренера з очима, повними сліз, і сказав:

− Ви знаєте, що мій батько помер. Однак вам не відомо, що мій тато був сліпим?

Молодий чоловік важко зітхнув і спробував посміхнутися:

− Він приходив на всі мої ігри, але сьогодні він уперше міг побачити, як я граю, і я хотів показати йому, що я можу це зробити!

Читайте також:

Подібно до батька цього хлопчика, Бог завжди поруч, щоб підтримати нас. Він завжди нагадує, що нам не слід зупинятися. Він навіть простягає на допомогу Свою руку, бо знає, що для нас найкраще. Він готовий дати все, чого ми потребуємо, а не просто те, що ми хочемо. Батько ніколи не пропускає жодної гри. Яке ж щастя знати, що життя має ясну мету і наповнене сенсом, коли живеш для Всевишнього!

Живіть для Нього — Він спостерігає за нами протягом усієї Гри Життя!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
xristianinorg

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button