Варто замислитись

Бути людиною

Бути віруючим – аж ніяк не означає бути людиною.

Бути людиною – завжди означає бути віруючим.

Бути людиною – це відображати образ і подобу Бога, відображати і тягнутись до характеру Ісуса Христа у собі у своєму відношенні до ближнього, іншого, чужинця, ворога.

Бог створив за Своїм образом і подобою не віруючого, а людину…

Бути віруючим – це для мене сьогодні нічого не означає, ні в плані корупції, ні в плані правди чи брехні, ні в плані вірності місії і покликанню Бога.

Бути віруючим – набагато легше і простіше, ніж бути бути людиною за образом і подобою Божою.

Бути віруючим – це як бути лицемірним фарисеєм, оскільки Христос відновив у Викупленні саму суть бути людиною, а не просто того хто вірить у когось, чи у щось…

Бог створив за Своїм образом і подобою не віруючого, а людину…

Ми настільки знецінили і дехристиянізували сам феномен − бути людиною, що бути людиною сьогодні аж ніяк не коннотує ні з Божим покликанням, ні з Божим образом і подобою, ні з характером Ісуса Христа.

Бог створив за Своїм образом і подобою не віруючого, а людину…

Ісусе, допоможи мені бути людиною у суспільстві, яке все більше прагне знелюднення того, хто інаковий, чужий, не такий, як я…

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Тарас Дятлик

Пошукач кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова, голова правління ГО "Євангельська акредитаційна теологічна асоціація", член Міжнародної ради по євангельській богословській освіті (в рамках Всесвітнього євангельського альянсу), член Наглядової ради асоціації "Богослови без кордонів", регіональний директор United World Mission (Overseas Council) по Східній Європі та Центральній Азії в області розвитку богословських освітніх систем. Випускник Донецького християнського університету й Evangelische Theologische Faculteit (Лувен, Бельгія) за спеціалізацією богослов'я Нового Завіту.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button