Новини суспільства

Українські пацієнти після евакуації можуть бути направлені на лікування до клінік країн-членів ЄС

Міністерство охорони здоров’я України розпочало співпрацю з Європейською комісією (DG SANTE – Генеральний директорат з охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів) для лікування за кордоном українців, які постраждали від російської військової агресії. Про це повідомляється на сайті МОЗ.

Джерело: ukrinform

«Відтепер українських пацієнтів після евакуації можна направляти до клінік країн-членів ЄС. Процес евакуації здійснюватиметься за посередництва Координаційного центру реагування на надзвичайні ситуації (ERCC), який є ефективним механізмом захисту цивільного населення в надзвичайних ситуаціях. Він також забезпечує швидке розгортання екстреної підтримки та виступає як координаційний центр між усіма державами-членами ЄС», – зазначено у повідомленні.

Додаткові питання співпраці України та ЄС з цього приводу обговорили під час зустрічі Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко та Стелла Кіріакідес – комісар ЄС з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів у Комісії Урсули фон дер Ляєн.

Повідомлялося, що завдяки підтримці американської клініки St. Jude Children’s Research Hospital та Уряду Республіки Польща, лікарі Львівського західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру пролікували 381 дитину в клініках країн ЄС, США та Канади.

Читайте також:

В Україні через війну загинуло 28 дітей, поранено 64, близько 1,5 мільйона – у небезпеці

Перш за все, це хворі на онкологію, з важкими ураженнями центральної нервової системи, з гострою та хронічною нирковою недостатністю, а також іншими важкими хронічними захворюваннями, які зустрічаються доволі рідко.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button