КонкурсРепортаж

Місце, де лікують не лише тіло, а й душу…

У невеличкому селі на Волині знаходиться чудовий реабілітаційний центр «АГАПЕ УКРАЇНА», діяльність якого базується на християнських цінностях. Саме слово «агапе» в перекладі з грецької означає «жертовна любов». Саме цим й займаються засновники, керівники та працівники центру. Несуть щиру любов людям з інвалідністю.

Засновниками центру стали Сергій і Наталія Больчуки. 2001-го року їхнє життя змінилося: молода сім’я потрапила в автомобільну катастрофу. Ця трагедія та любов до Бога надихнула їх на створення такого центру, де б надавалася всебічна допомога та підтримка людей з інвалідністю.

Місце, де лікують не лише тіло, а й душу…

Сьогодні «АГАПЕ» надає людям з інвалідністю фізичну, соціальну та духовну реабілітацію. Під час війни вони припинили свою діяльність як центр, і приймали біженців з усієї країни на прожиття, а потім займались евакуацією за кордон. Це країни Європи (Німеччина, Швейцарія, Голландія). Вони відправили у безпечні місця 12 груп, близько 600 осіб з інвалідністю та їхніх близьких, з найгарячіших точок України, врятувавши їх від можливої загибелі. 

Місце, де лікують не лише тіло, а й душу…

Читайте також:

Це якраз про жертовну любов, допомогу та служіння людям. Про таких людей кажуть: «Вони від Бога» − і це дійсно так, адже сама мала змогу в цьому переконатися й побачити на власні очі.

Автор: Дана Орбу

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button