Четвертий місяць війни. Служіння продовжується та посилюється на нових рівнях

За останні тижні робота фонду «Ми поруч», який розпочав своє служіння на Буковині у перші дні війни, була переведена з режиму «спринт» в режим «марафон».
Джерело: благодійний фонд «МИ ПОРУЧ»
Війна, на жаль, продовжується. Тож у фонді прийняли рішення не тільки продовжувати надання гуманітарної допомоги та підтримувати військових, але й посилити напрям душеопікунського служіння та підтримки інших важливих ініціатив.
З цією метою було значно розширене коло партнерів, до яких увійшли українські та закордонні місії та організації.
У партнерстві з «Місією Євразія» проведений семінар з психоемоційної підтримки волонтерів, які працюють з постраждалими під час війни. Спікери Оксана Грицюта та Катерина Кузубова ділились своїм досвідом служіння постраждалим на Сході країни з 2014 року та біженцям у Польщі.
«Це був цінний семінар. Я із Запоріжжя, зараз служу переселенцям, працюю з підлітками і розумію, що такі знання мені дуже необхідні. А ще я сама отримала багато корисних підтримуючих інструментів для власного життя», − ділиться волонтерка Олена.
Практичні матеріали із семінару волонтери-душеопікуни можуть отримати за запитом, написавши на пошту: myporuch1@gmail.com
Також благодійний фонд «Ми поруч» долучився до організації семінару «Долаючи лихо» від Українського Біблійного Товариства. Мета семінару − навчити правильно комунікувати з людьми у цей нелегкий час, відповідаючи на їх біль, потреби та передавати Божу надію.
У міському хабі фонду в Чернівцях практичні брошури «Долаючи лихо» надаються усім, хто потребує, а також проводяться бесіди для підтримки.
Фонд «Ми поруч» у травні також виступив співорганізатором різних тематичних семінарів та акцій для різних категорій населення:
– Практикум для водіїв евакуаційних рейсів від американських експертів з безпеки.
– День сімейного лікаря за участю терапевтів та душеопікунів з Казахстану та США.
– Baby boxes (коробки малюка) до Дня матері були розповсюджені серед переселенок, які народили за час війни.
– Долучились до відкриття Дитячих майданчиків в міських парках Чернівців.
– Для жителів Буковини провели акцію «Насіння для України» аби засадити овочами кожен клаптик землі, що не понівечений війною.
«Між тим, базовою допомогою, яку надає наш фонд, все ж залишається гуманітарна − як для переселенців в місті та області, так і в гарячих точках», − зазначає керівних фонду В’ячеслав Нагірняк.
У міському хабі фонду за півтора місяця допомогу отримали 2870 переселенців. Продуктові набори, духовну літературу та емоційну підтримку надавали мешканцям Чернігова, Харкова, Миколаєва, Макіївки та з сотні інших міст країни. Більше ніж 300 тонн було перенаправлено по всій країні. Окрім цього, 3700 осіб зодягнулись завдяки щотижневим акціям в Центрі з роздачі одягу.
Загалом, завдяки підтримці небайдужих меценатів та партнерів, допомогу через фонд вже отримали 25 тисяч українців у скруті.
«Ми бачимо, що і на четвертий місяць війни потреба у базових речах залишається вкрай високою. Велика кількість потребуючих змушена осісти на Буковині. Їм наразі нікуди повертатись. Тож Господь спонукає провадити служіння фонду на усіх можливих рівнях», − зауважує Вя’чеслав Нагірняк.