Сім'яХристиянські новини

Відновлено навчальну Програму «Основи сім'ї» для учнів 10-11 класів

Автор навчальної програми “Основи сім’ї” Адріан Буковинський у себе на фейсбуці опублікував новину, що курс для учнів 10-11 класів відновлено.
Дякую кожному за підтримку!!! За правду потрібно боротися! Завжди!!! Тепер у нас, усіх, багато роботи по впровадженню програми. Долучайтеся! Поточна інформація на сайті програми http://osnovy.info/ Слава БОГУ за Україну!!! – пише Буковинський.
Відновлено навчальну Програму «Основи сім'ї» для учнів 10-11 класів
Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянуто результати опрацювання матеріалів громадської антидискримінаційної експертизи Буковинським А. І. автором освітнього комплексу «Основи сім’ї» для учнів 10-11 класів, та ухвалено рішення відновити дію схвалення для використання у закладах загальної середньої освіти освітнього комплексу «Основи сім’ї» для учнів 10-11 класів (автор: Буковинський А. Й.) за умови перевидання (витяг і протоколу № 2 від 09.04.2020 додається).

У жовтні 2018 року програма «Основи сім’ї» отримала схвалення Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки та рекомендована для викладання у 10-11 класах закладів загальної середньої освіти.
Але наприкінці 2019 року було розгорнуто кампанію з дискредитації програми, і в грудні Міністерство освіти та науки призупинило гриф схвалення програми «Основи сім’ї», посилаючись на експертні висновки, що надійшли на підставі закону України про звернення громадян.
Офіційною причиною було звернення так званих «громадських експертів». (Щодо останніх, то Святослав Юраш під час прес-конференції неодноразово підкреслив, що називати цих людей «експертами» помилково).
Рішення комісії було: віддати автору програми всі зауваження, та дати можливість і час опрацювати їх, і дати свої відповіді по суті зауважень.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Ну що ж: слава й подяка Богові за це! :)
    Разом з тим попереду ще, вочевидь, маємо докласти чимало потужних і послідовних зусиль. Аби, нарешті, ЗУПИНИТИ увесь цей гидотно-масований і масштабний і, зокрема, ґендерно-содомитський наступ сил диявольсько-демонічної темряви на сімейні та, загалом, основні засадничо-фундаментальні – морально-етичні і духовно-ментальні цінності українського народу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button