СвітХристиянські новини

Багато служінь в Індії та Непалі на межі закриття. Через пандемію померли понад 2000 служителів

В Індії та Непалі понад 2000 пасторів і християнських лідерів померли через пандемію, через що багато служінь виявилися на грані закриття.

Джерело: Фонд Варнава

На початку червня кілька індійських партнерів благодійного Фонду Варнави повідомили, що в Індії та Непалі вже загинуло понад 2000 пасторів і лідерів християнських організацій. Щонайменше 40 служінням в Індії загрожує закриття просто тому, що немає нікого, хто міг би їх очолити.

«Ми втрачаємо багато пасторів і лідерів. Навіть сьогодні вранці ми втратили двох пасторів. Ситуація зараз надзвичайно складна, – розповів в травні християнський лідер з Непалу. – Понад 150 пасторів і лідерів зараз в лікарнях через Covid-19. Багато християн з бідних районів не мають що їсти. Ми вже страждаємо від голоду». 

За словами індійського лікаря і християнина, новий штам Covid-19 захлеснув Індію і викликав безпрецедентну кризу в галузі охорони здоров’я та економіки. Ситуація в сусідньому Непалі ще гірша, оскільки інфраструктура охорони здоров’я там спочатку була слабшою, ніж в Індії.

Читайте також:

За останніми даними, в Індії з населенням 1,366 мільярда людей зареєстровано 29,2 млн випадків захворювання Covid-19, в Непалі при населенні 28,61 мільйона − 599 тис. хворих.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button