Новини суспільстваХристиянські новини

8 липня в Україні відзначають День сім’ї. Принципи успішної родини

Свято відзначається з 2012 року, датою святкування встановлено 8 липня. 

Сім’я − одна з найголовніших інституцій суспільства. В сім’ї виховується наступне покоління громадян і формуються цінності нації. Від того, якою є сім’я зараз, залежить те, яким буде суспільство завтра.

Хочемо представити до вашої уваги кілька фактів про українську сім’ю.

• В Україні щорічно розпадається біля 65% шлюбів з тих що уклалися.
• Понад 70% дітей виховуються без рідного батька.
• Лише 10% відсотків сімей виховують своїх дітей спільно з татом, як правило тати самоусунулися, або взагалі відсутні.
• Щорічно Україна зменшується без врахування міграції на 315 тисяч осіб. Це настільки смертність переважає народжуваність.

«В Україні спостерігається феномен аморальної більшості: близько 70% людей готові вкрасти на роботі, а близько 80% − готові сказати неправду заради вигоди», − Євген Головаха з Інституту соціології.

Сім’я створена Богом, і її нормальне існування можливе лише у тому випадку, коли усі члени намагаються застосовувати Біблійні принципи у себе в дома.

Кілька принципів, або способів, як ви можете захистити свою сім’ю

Шлюб є священним

Після того, як відбувся шлюб, не допускайте навіть думки про розлучення, перелюб, та вчинки, які можуть його зруйнувати.

Роль жінки відповідна Писанню

Саме проповідь Євангелії принесло жінкам справжню свободу і рівноправність. В християнських сім’ях чоловіки ставляться до жінок з любов’ю і жертовністю. Така модель поведінки не властива жодній іншій релігії й світогляду. На жаль, сьогодні щодо цього питання багато зловживань і маніпуляцій.

Стосунки в сім’ї побудовані на Ісусі

В таких сім’ях люди піклуються не лише про себе, але більше про інших. Любов більша за смерть. Такі сім’ї не можливо зруйнувати. Без Христа міцної сім’ї не збудуєте. Тільки Він може дати таку любов і посвяту один до одного.

Діти – нагорода від Бога

Діти не тягар, не перешкода, а благословення. Ми, як батьки, Божі слуги, менеджери. Ми маємо виховувати своїх дітей для Господа. Щоб ті любили Бога і слухалися Його. Щоб вони прагнули жити по Його заповідях.

Сім’я для наших дітей має бути першою церквою, першою школою, тут вони вчаться бізнесу і управління. В сім’ї люди набувають характер і знання, вчаться служити, і працювати, і управляти собою, і управляти іншими.

Читайте також:

Бог має займати центральне місце в сім’ї, і Його принципи мають бути покладені в основу сім’ї для того, щоб вона могла виконувати свою роль в житті народу.

Бог заснував сім’ю і дає батькам дітей, що є частиною Його плану як для їхнього життя і, так для життя цілого народу.

Народ, в якому сім’я не виконує своєї ролі в суспільстві, не може існувати довго.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button