Сім'яХристиянські новини

Всеукраїнський телемарафон «Україна за сім'ю» охопив більше 4,5 мільйона людей

Всеукраїнський телемарафон «Україна за сім’ю» охопив більше 4,5 мільйона людей. Марафон проходив 7 червня замість щорічної ходи. Телеканал «Надія» вів пряму трансляцію марафону.

Кілька телеканалів такі як «Еспресо», «5 канал» робили ретрансляцію марафону. Транслювали на всіх соціальних платформах тих організацій, які брали участь. А це 18 платформ соцмереж цих організацій, які ретранслювали сигнал у себе – це і мусульмани, католики, римо-католики, греко-католики, євреї, православні церкви двох патріархатів – велика аудиторія.

Організатором сімейного телемарафону виступила Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій, об’єднавшись із максимальною кількістю релігійних організацій, церков, які могли стати учасниками. Спільно було створено сценарій, кожна з організацій могла виступити в ролі експерта, також висловити свою думку або дати свою духовну оцінку в якомусь питанні.
Марафон було розділено на сім блоків. Кожен блок стосувався певної сфери сімейних відносин: «сім’я і суспільство», «сім’я і здоров’я», «сім’я і держава», «сім’я і віра». У кожному блоці були представники різних церковних організацій і структур, які по-своєму висловлювали своє бачення на ту чи іншу проблему. Було піднято багато проблем і отримано консультації фахівців: психологів, сексопатологів, вчених, різних сімейних консультантів.
Не тільки духовні лідери могли висловити своє якесь побажання, але й ті профільні фахівці, які мають знання в певній сфері. У програмі також прозвучало звернення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, виступали різні політичні діячі. Гостем на програмі був і посол Польщі. Тому марафон дійсно вийшов динамічним, різнобічним, актуальним.
В рамках марафону відбулося багато інтерактивних конкурсів, можна було зателефонувати в ефір. Контакт-центр прийняв за той вечір близько ста дзвінків. Люди хотіли потрапити в ефір, дякували, відповідали на питання, брали участь у конкурсах. Глядачі були задоволені, телеканал транслював, як зазвичай, на супутнику, на сайті, у Фейсбуці, Ютубі.

Джерело: adventist.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button