Актуальне

10 біблійних ознак, що варто одружуватися саме з цією людиною

Шлюб – це гармонійний союз чоловіка і жінки, і його головна мета показати стосунки Бога і Його Церкви, й служити Йому. Основами благословенного шлюбу є любов, повага і довіра.

Є певні ознаки, які допоможуть Вам дізнатися, чи варто Вам довіряти своєму хлопцю або дівчині.

Як одружитися з «правильною» людиною

Знайти людину, з якою Ви розділите своє життя, будете виховувати дітей і втілювати в реальність загальні плани, − непросто. Виклики й випробування завжди будуть з’являтися, і ніякі стосунки не ідеальні. Однак любов може викорінити всі недоліки, тому що вона безмежна, чиста і всеосяжна. Бог вчить нас, що любов є головною цінністю в шлюбі.

Наявність довіри й чесності означає, що людина не намагається ізолювати Вас від своєї сім’ї та друзів, і не хоче контролювати Вас. Швидше, він бажає поділитися з Вами своїм життям, і він дійсно хоче, щоб Ваш союз був благословенний Богом.

Наявність емоційної підтримки означає, що Ваша друга половина не є скептиком і егоїстом стосовно Вас. Але вважає, що шлюб – важка праця, і що дві людини повинні стати однією плоттю, як тільки вони вирішили одружитися. Ваша друга половина послана Вам Богом, щоб бути для Вас підтримкою і фортецею. Така людина надає Вам емоційну підтримку незалежно від того, що відбувається, і зміцнює Вашу віру.

Наявність спільних цінностей має першорядне значення в будь-якому здоровому партнерстві. Щоб побудувати міцну сім’ю, Ви повинні розділяти одні й ті ж інтереси й цінності. Ви повинні бути віддані Господу; заохочувати один одного на краще; розділяти цінність вірності, відданості, співчуття і доброти; розділяти свої обов’язки й створювати сім’ю, в якій правлять любов і повага.

Схожі статті

10 ознак того, що Ви можете довіряти своєму майбутньому чоловікові або дружині

  1. Ви разом переживаєте труднощі

«Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами!» (1 Петра 5:7).

Легко бути разом, коли життя легке, і у вас немає ніяких турбот. Але справжня сила стосунків перевіряється моментами суму і горя. Якщо Ваша друга половина завжди з Вами, завжди підтримує Вас морально, піклується про Вас, робить все, щоб полегшити біль, тоді це та людина, якій Ви можете довіряти.

  1. Ваш партнер чесний з Вами

«Уста брехливі огида у Господа, а чинячі правду Його уподоба» (Приповісті 12:22).

Довіра і чесність взаємопов’язані, і дуже важливо бути чесними один з одним. Якщо людина готова перед Вами відкритися, значить, він заслуговує на довіру. Дуже важливо мати можливість говорити про все разом, ділитися мріями, страхами й планами. Якщо ваш улюблений зберігає секрети й не хоче обговорювати з Вами деякі проблеми, або бреше Вам, то це ознака певних проблем у стосунках.

  1. Ви відчуваєте себе впевнено і безпечно з цією людиною

Коли люди одружуються, вони стають одним тілом, і для них важливо відчувати себе безпечно і впевнено разом.

Почуття безпеки й передбачуваності, яке приходить з довірою, змушує нас відчувати себе добре поруч з нашим партнером і думати, що наші стосунки мають довгостроковий потенціал.

Якщо хтось заслуговує на довіру, тоді Ви відчуваєте себе добре поруч з ним.

Читайте також:

  1. Ви знаєте родину і друзів один одного

Якщо ви поєднуєте свої життя, і ви залучені в усі аспекти життя один одного, це означає, що ви можете довіряти один одному. Ви знаєте родичів і друзів один одного, ви організуєте загальні зустрічі й постійно спілкуєтеся з близькими людьми Вашого партнера.

  1. Ваш хлопець або дівчина високо оцінює Вас

«Устають її діти, і хвалять її, чоловік її й він похваляє її» (Притчі 31:28).

Якщо люди впевнені один в одному і жінки відчувають підтримку своїх чоловіків, тоді стосунки здорові й гармонійні. Ваш чоловік або дружина – Ваша друга половина, і його або її оцінка дає Вам силу і мотивацію бути краще і розвиватися.

  1. Він або вона довіряє Вам

Ідеальний спосіб зрозуміти, чи можете Ви довіряти людині, – це побачити, чи довіряє він Вам. Якщо Ваш майбутній чоловік не довіряє Вам, він боїться бути уразливим, то це означає, що почуття недостатньо сильні, щоб перетворитися в довічне зобов’язання.

  1. Його або її віра в нашого Господа сильна

«І заручуся з тобою навіки, і заручуся з тобою справедливістю, і правосуддям, і милістю та любов’ю. І заручуся з тобою вірністю, і ти пізнаєш Господа» (Осія 2:19-20).

Блажен Бог, і з Його милості Він проявляє Свою любов і Своє співчуття. Ваш партнер повинен розділяти Ваші цінності, і разом ви повинні сподіватися на Бога. Бог є любов, співчуття і справедливість, і якщо Ваш майбутній чоловік має таку ж відданість і любов до нашого Господа, Ви можете йому довіряти.

  1. Ваш улюблений поважає Вас

«Любіть один одного братньою любов’ю; випереджайте один одного пошаною!» (До Римлян 12:10).

У стосунках має домінувати повага. Це означає, що партнер ставиться до Вас з теплотою і любов’ю, і він приймає Вас такими, якими Ви є, не намагаючись Вас змінити. Він не намагається контролювати ваше життя, і він самодостатній. Він поважає Ваш особистий простір і завжди підтримує Вас.

  1. Партнер визнає, коли він помиляється

Ніхто не ідеальний, і здатність визнавати свої помилки є ознакою сили. Якщо людина сприймає себе об’єктивно і хоче побудувати довготривалі стосунки, це означає, що людина готова змінитися заради щасливого майбутнього з Вами.

  1. Друга половина сприймає вас, як рівну

«І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх» (Буття 1:27).

В очах Бога чоловік і жінка рівні. Ваш партнер повинен сприймати Вас як рівного. Він довіряє Вашим рішенням, і він ніколи не сумнівається у Ваших здібностях. Він заохочує Вас рости разом з ним.

Автор: Ендрю Гуерра

Джерело: ieshua.org з посиланням на charismamag.com та cnl.news.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button