Актуальне

Відмова від християнських сімейних цінностей призводить до катастрофи

Відмова від християнських сімейних цінностей у державі призводить до катастрофічних наслідків. Історія США для нас цікава тим, що тутешня політика копіюються по усьому світу, особливо в такі незахищені власною конструктивною соціальною політикою країни, як Україна.

На відміну від тоталітарного радянського підходу, на початку минулого століття тут панує “свобода волі”, тому руйнівники діють методом навіювання (рос. “внушение”) та деструктивного виховання.

Історія абортаріїв (Planned Parenthood)

Іще у 1921 р. Маргарет Сенгер [1] на базі Асоціації євгеніки створила “Американську лігу контролю народжуваності” та невдовзі видання “Оглядач контролю народжуваності”.
Сенгер була хворобливо одержима ідеями пов’язаними з євгенікою (про це свідчать її публікації та інша публічна діяльність):
 • викоріненням “відсталих рас”;
 • викоріненням хворих та інших “неповноцінних людей”;
 • впровадженням абортів;
 • стерилізацією;
 • виступала проти доброчинності;
 • проти християнства;
 • пропагувала радикальний фемінізм;
 • навіть виступала на зібраннях Ку клус клану. [2]
Вірогідно, ненависть до християнства (панівного світогляду США того часу) вона отримала через дитячі травми, бо була п’ятою серед одинадцяти дітей у сім’ї.
У пекельному розпалі хворобливої уяви до її переліку “небажаних до розмноження” потрапило 70% населення США [3]: чорношкірі, італійці, іспанці, слов’яни, євреї, інваліди, люди з хронічними хворобами, і т.п., тобто усі “не арійці”.
Але не тільки “якість”, але й кількість населення турбувала хвору Сенгер: “Найкраще, що може зробити багатодітна сім’я з одним зі своїх немовлят – вбити його” писала вона у своїй книзі “Жінка та нова раса” (1928).
Євгеніку, якою рясніли її видання, жваво підтримував і друг Маргарет – Ернст Рудін, що потім став керівником сумнозвісної програми “расової гігієни” фашистської Німеччини у часи другої світової війни. Він багаторазово публікувався у журналі разом з іншими відомими расистами того часу.
Як приклад тих людиноненависницьких ідей можна навести переклад вірша:
Схрещуй маленьких матерів
З втомленими спинами та руками.
Схрещуй для володарів шахт та млинів.
Розводь расу людей-привидів.
Расу чорноробочих, спітнілих, жалюгідних людей.
….” (Оглядач контролю народжуваності, квітень 1930) [5]
Звісно, “володарям шахт та млинів” такі ідеї сподобалися, ліга отримує схвалення та фінансування від можновладців та політиків того часу (Рокфеллерів, Генрі Форда, Ендрю Мелона і т.д.).
У 1930х роках під керівництвом Маргарет Сенгер здійснюється “негритянський проект“, що має на меті зменшити відтворення чорношкірого населення. Співробітники її організації фокусуються на пропаганді контрацепції у південних штатах, та випробовують нові засоби запобігання вагітності. І от “перемога” на рівні державної системи: Північна Кароліна стає першим штатом, що вводить контроль народжуваності у програму охорони здоров’я та освіту, одразу за нею це роблять іще 6 інших північних штатів. [4] Низка правових прецедентів 1930 та 1936 р. (цей спровокований самою Сенгер) остаточно знімає обмеження на застосування контрацептивів. У 1938 р. на ринку контрацепції вже діє 400 виробників, прибутки досягають 250 млн доларів на рік. [6]
Під час війни у 1942 р. “лігу контролю народжуваності” перейменовують у “Федерацію планованого батьківства Америки” (“Planned Parenthood Federation of America“, або “Planned Parenthood” [8]), на сьогодні вона залишається основною у США. Вірогідно зміна назви відбувається заради очищення від асоціацій з первинною назвою, що скомпрометована людиноненависницким заявами та діями Маргарет, люди нарешті побачили що таке євгеніка, бо у Європі біснується її дитя – фашистська машина смерті. Також відбувається формальне очищення від радикального фемінізму цілей організації.
У 1946 р. Маргарет створює зародок Міжнародної організації планованого батьківства. У 1952 Рокфеллери створюють Раду з народонаселення. У 1960х на фоні поширення занепокоєння “перенаселенням” гарно фінансовані організації контролю народжуваності починають з’являтися по усьому світу, дублюючи “прогресивні ідеї Planned Parenthood“. [6]
Маргарет з бісівською наполегливістю та підступністю знищувала християнські цінності у суспільстві усе своє життя, фактично керувала усіма створеними нею організаціями, просувала ідеї євгеніки, але лише її послідовники довели “діло” до кінця. На цей момент:
 • дозволені аборти: нещодавно світом пройшла хвиля легалізації вбивства народжених дітей та дітей на пізніх строках вагітності, яких легко догледіти відносно недорогим медичним обладнанням, за новими правилами більше 10% світового населення [15] можна було б легально вбити після пологів, бо вони народжені недоношеними, подекуди дозволені аборти прямо під час пологів, багато де без суттєвої причини; [10,11,12,13,14]
 • темношкірі політики США зараз просувають аборти серед своєї ж раси (як про це і мріяла Маргарет), зараз кількість абортів серед афроамериканців в 5 разів вища, ніж серед білого населення, також значно вища частота абортів серед латиноамериканців; [9, 18]
 • дозволена евтаназія, її роблять навіть без згоди людини; [16]
 • починається легалізація примусових абортів; [26]
 • руйнівна ідеологія (сексуалізація, гомосексуалізм, мастурбація і т.п.) проповідується дітям прямо з народження, це призводить до розбещення та раннього статевого життя, батькам, що виступають проти, загрожує вилучення дітей з сім’ї [24]; [23]
 • відбувається нав’язування контрацепції та відкладення створення сім’ї;
 • запроваджені правові преференції представникам ЛГБТ+ ;
 • відбувається залякування через негативні новини: кліматичними змінами, іншими глобальними катастрофами, вбивствами, тяжкими злочинами і т.п.;
 • починається легалізація педофілії через рух вікна Овертона; [27]
 • перелік НЕ повний, і процес “лібералізації” продовжується….
Після смерті Маргарет Сенгер Planned Parenthood зсередини залишилася незмінною, це видно по сучасним пріоритетам організації.
У листі її очільника до укладача національної програми планування сім’ї США за 1969 рік можна знайти ідеї “гідні” програми фашистів часу другої світової війни. Голова Planned Parenthood рекомендує включити до національної програми США наступні дії:
 • додавати речовини, що зменшують плідність у питну воду;
 • сприяти поширенню гомосексуалізму;
 • ввести примусовий аборт, якщо вагітність поза шлюбом;
 • ввести примусову стерилізацію усіх, у кого двоє дітей;
 • ввести ліцензію на дітей по типу біржового сертифікату;
 • прибрати житлові, податкові, дитячі і т.п. пільги сім’ям;
 • видавати премії за аборт, контрацепцію, стерилізацію;
 • примушувати жінок працювати, при поганій доступності служб догляду за дітьми;
 • тримати хронічну економічну кризу.
Відмова від християнських сімейних цінностей призводить до катастрофи
Ворог діє, він чекає будь якої можливості, щоб вкрасти та вбити, коли суспільство не буде опиратись.

У наших широтах ситуація була дещо інша, але витоки проблеми залишаються ті самі: спроби зруйнувати Богом встановлені відносини між чоловіками та жінками.

У новоствореному СРСР більшовики рухалися за утопічними ідеями Карла Маркса, який вважав традиційну моногамну сім’ю породженням приватної власності, що виникла після періоду матріархату, комун та спільного володіння майном. У новій “прогресивній” сім’ї стосунки мали бути вільними, а дітей мало б виховувати суспільство у інтернатах на догоду системі. Певне класик популізму хотів залучити жінок до суспільної праці, прибравши “обтяжливі” обмеження традиційного шлюбу. До речі, він сповідував радикальний атеїзм та матеріалізм, та просував ідею, що “християнський порядок” у суспільстві має бути замінено.
Його ідеї спробували на практиці.

Сексуальна революція початку СРСР:

 • розлучення просто за бажанням одного з подружжя [20];
 • дозвіл на аборти у 1920 р;
 • не стали вводити статтю за мужолозтво та лезбійство;
 • подекуди пробували перевести жінок у суспільну власність (тобто суспільне сексуальне використання, було випущено багато підроблених декретів, але влада Володимиру, що за 200 км від Москви, випустила такий декрет офіційно) [19];
 • агітки “каждая комсомолка обязана идти на встречу удовлетворения половых потребностей комсомольцев, иначе она мещанка” [21];
 • дозволили розвинутися величезному руху нудистів, що ходили масовими парадами абсолютно голі по Москві разом з лезбійками [21]
 • відкрито підтримували “сексуальну свободу”.
Запровадити “нові” ідеї вдалося.
Справжні цифри поховані разом з невинними людьми, але можна впевнено сказати:
 • відбувся провальний спад приросту населення [22],
 • катастрофічний спалах смертності [22],
 • катастрофічний спалах венеричних хвороб,
 • катастрофічний спалах абортів.

Висновок:

 1. Маніпуляції суспільством відбуваються з метою забезпечити оптимальну економічну функціональність, мінімізацію використання населенням ресурсів та стабільність політичної системи (відсутність заворушень) і т.п.. Усі ці цілі далекі від інтересів людини: люди хочуть бути щасливими, а не просто економічно активними одинаками без перспектив.
 2. Результат штучного впливу на суспільство зараз призводить до вимирання корінного населення більшості регіонів.
  При необхідних для підтримки чисельності 2.1 дитини на жінку маємо:
  ЄС – 1,6 [29]; Канада 1.5; Японія 1,5; США 1,89, Британія 1.87 і т.п.. Фактично приріст населення відбувається лише у деяких регіонах, що їх не зачепила “демократія” та СРСР. [30]
 3. Світ наближується до ГЛОБАЛЬНОЇ ДЕМОГРАФІЧНОЇ КРИЗИ. Загальносвітовий коефіцієнт відтворення населення складає 2,4 дитини на жінку, та продовжує стабільно падати. [31]
 4. Більшість розвинених країн поповнюють населення за рахунок міграції, це додатково збільшує тиск на корінне населення.
  Ситуація чимось нагадує м’ясорубку:
  1. люди приїздять до країни у пошуках добробуту;
  2. працюють та народжують дітей доки не підпадають під вплив деструктивної культури;
  3. діти, що асимілюються не залишають нащадків – рід перестає існувати.
 5. Через відносно невелику кількість поколінь нинішніми темпами на території “розвинених країн” генетично залишається лише населення регіонів-донорів міграції.
 6. Схоже, що маніпулятори не зупиняться найближчим часом. Їм потрібен значний спад світового населення (можливо і світова криза, що з ним пов’язана).
  Публічно мотивується це тим, що зараз доступні технології штучного інтелекту та автоматизації, тому (володарям шахт та млинів) для виробництва благ люди потрібні усе менше та менше. [32]

Українці! Наш рід – наше майбутнє! Змінімо світ разом заради стабільності, добробуту та продовження людського роду!

Джерела:

[2] “7 shocking quotes by Planned Parenthood founder Margaret Sanger” https://www.lifesitenews.com/opinion/7-shocking-quotes-by-planned-parenthood-founder-margaret-sanger
[3] “THE INHERENT RACISM OF POPULATION CONTROL” https://www.lifesitenews.com/waronfamily/Population_Control/Inherentracism.pdf
[4] “Birth Control or Race Control? Sanger and the Negro Project” https://www.nyu.edu/projects/sanger/articles/bc_or_race_control.php
[5] “The Strange World of Margaret Sanger’s Birth Control Review: Part I” https://www.hli.org/resources/sangers-birth-control-review-part-i/
[6] “Birth control movement in the United States” https://en.wikipedia.org/wiki/Birth_control_movement_in_the_United_States
[7] “Black Caucus teams up with Planned Parenthood in panel pushing abortion of black babies” https://www.lifesitenews.com/news/black-caucus-teams-up-with-planned-parenthood-in-panel-pushing-abortion-of
[8] “Everything you need to know: A history of Planned Parenthood, Part I” https://www.lifesitenews.com/news/everything-you-need-to-know-a-history-of-planned-parenthood-part-i
[9] “Black Caucus teams up with Planned Parenthood in panel pushing abortion of black babies” https://www.lifesitenews.com/news/black-caucus-teams-up-with-planned-parenthood-in-panel-pushing-abortion-of
[10] “Chinese-style infanticide comes to the U.S.” https://www.lifesitenews.com/blogs/chinese-style-infanticide-comes-to-the-u.s
[11] “Virginia Gov. supports infanticide of babies born alive after failed abortions” https://www.lifesitenews.com/news/virginia-gov.-supports-infanticide-of-babies-born-alive-after-failed-aborti
[13] “Infanticide is real and must be stopped, doctors tell Congress in born-alive hearing” https://www.lifesitenews.com/news/infanticide-is-real-and-must-be-stopped-doctors-tell-congress-in-born-alive-hearing
[14] “Section 9 of the “Human Rights Act 2004 (ACT)” confirms that the right to life applies to a person from the time of birth. Full-term abortions on demand are legal in the ACT as there are no gestational limits.” https://en.wikipedia.org/wiki/Abortion_in_Australia
[15] ВОЗ, “Рожденные слишком рано”
[16] “23-year-old Belgian woman to be killed by euthanasia for ‘poor mental health’” https://www.lifesitenews.com/news/23-year-old-belgian-woman-to-be-killed-by-euthanasia-for-poor-mental-health
[18] “Abortions in the United States by race” http://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/usa_abortion_by_race.html
[19] “Как 100 лет назад в России «обобществили» женщин” https://aif.ru/society/history/seks_lozh_i_feyk-dekrety_kak_100_let_nazad_v_rossii_obobshchestvili_zhenshchin
[20] “Декрет ВЦИК и СНК о расторжении брака” http://www.hist.msu.ru/ER/Etext/DEKRET/17-12-16.htm
[21] “«Изнасилования приняли массовый характер» Чем закончилась сексуальная революция 1917 года” https://lenta.ru/articles/2016/12/21/sexual_revolution/
[22] “Демография РИ, РСФСР, России за сто лет (1913-2018 гг)” https://burckina-faso.livejournal.com/928313.html
[23] “Европейское региональное бюро ВОЗ и ФЦПСЗ Стандарты сексуального образования в Европе” https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/user_upload/Dokumente/WHO_BZgA_Standards_russis
[24] “В Канаде принят закон, позволяющий изымать детей у противников ЛГБТ” https://gcshelp.org/ru/novosti/mirovye-novosty/v_kanade_prinyat_zakon__pozvolyayuschiy_izimatj_detey_u_protivnikov_lgbt.html
[25] Комитет труда и общественного благосостояния сената США, “Family Planning Services and Population Research Amendments”, 1969 https://books.google.com.ua/books?id=WYOc5qwQnvUC&dq=Center%20for%20Family%20Planning%20Program%20Development%20March%2011%2C%201969%20This%20memorandum%20is%20responsive%20to&hl=ru&pg=PA493#v=onepage&q=Center%20for%20Family%20Planning%20Program%20Development%20March%2011,%201969%20This%20memorandum%20is%20responsive%20to&f=false (стор. 503 – 511, нумерація на зображенні: 493 – 501)
[27] “Politie pakt flyers pedoclub af na heftige reacties omstanders” https://www.ad.nl/binnenland/politie-pakt-flyers-pedoclub-af-na-heftige-reacties-omstanders~aebd1008/
[31] “‘Remarkable’ decline in fertility rates” https://www.bbc.com/news/health-46118103
[32] “Falling total fertility rate should be welcomed, population expert says” https://www.theguardian.com/world/2018/dec/26/falling-total-fertility-rate-should-be-welcomed-population-expert-says
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button