Домашня » Новини » Криза біженців у Туреччині поглиблюється

Криза біженців у Туреччині поглиблюється

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Через вісім років після війни мільйони сирійців виїхали зі своєї країни, каскад геополітичних подій особливо сильно вдарив по біженцях у Туреччині. Послані назад до Туреччини з європейських країн за попередньою угодою з Європейським Союзом, переважно мусульманські біженці та інші, які приїхали до Стамбула в пошуках місця проживання, тепер насильно відправляються до містечок та міст, з яких первісно прибули.

“Ми щойно отримали 20 000 біженців, які повинні повернутися до міст, де вони були вперше зареєстровані”, – сказав міністр, який займається переміщеними особами в Туреччині. “І в Туреччині економічна криза”.

Ускладнення кризи біженців у Туреччині

Збільшення кількості іноземців, які заполоняють міста з обмеженою кількістю робочих місць в Туреччині, ще більше хвилює турків, які вже насміхаються з сирійських біженців, а в деяких випадках і нападають на біженців як арабськомовних порушників спокою. Сирійські біженці, які не бажані в Туреччині, вихідці переважно Ідлібу, який заражений тероризмом. Сирія стикається з загрозою відсилки людей назад, якщо їх підозрюють у зв’язках з ісламістськими екстремістами та повстанцями.

Відсутність гігієни призводять до надзвичайно високого рівня людей із серйозними захворюваннями та захворюваннями, включаючи дітей з лейкемією та людей похилого віку з проблемами нирок.

“Неофіційно деяких біженців відправляють назад в Сирію, в Ідліб”. “Багато біженців відчувають, ніби Туреччина зрадила їх”.

Турецький уряд закрив кордон із Сирією, куди намагаються потрапити понад 1 мільйон переміщених осіб з Ідлібу. Одне з останніх оплотів повстанців у збройному заколоті проти президента Сирії Башара Асада, який виник в результаті заворушень у 2011 році, Ідліб є місцем інтенсивних боїв між сирійськими урядовими силами та близько 70 000 повстанців та бойовиків-джихадистів.

Відчай на кожному обличчі

Для вдів війни, їхніх дітей та бабусь і дідусів які застрягли в наметових таборах або тісняться в переповнених однокімнатних квартирах, боротьба за виживання триває. Деякі розчаровані, що не в змозі знайти роботу; інші жаліються на те, що вони працюють у полі вже два роки та ще їм не платять, сказав він.

Сирія

“Існує багато тиску, стресу і травм, і коли люди голодні, вони зроблять все, щоб вижити”, – сказав лідер служіння, який допомагає біженцям.

“Вони скидають сміття посеред намету, посеред табору і спалюють його, тому через дим виникає багато проблем із диханням”, — сказав він.

Серцеві напади від стресу, печалі та травми — це звичайні явища, додав він.

Надія серед безнадійних

Він та його команда місцевих місіонерів, у тому числі, які володіють арабською мовою, допомагають отримувати ліки, коли це можливо, крім цього регулярного допомагають їжею, чистою води та одягом.

Зазвичай біженці запитують, чому працівники допомагають їм, і це є хорошим моментом для початку розмови про Ісуса, сказав він. Оскільки довіра розвивається через місяці надання критичної допомоги у вираженні Христової любові, виникають можливості для обережного обговорення гріха, смерті, суду і те, як віра в Христа звільняє людину від суду; ті, хто довіряє Йому, переходять від смерті до вічного життя.

У таборах присутні ісламісти жорстокі люди, а мусульманські біженці, які приймають Христа, повинні бути обережними щодо того, як вони діляться Євангелієм з іншими. Рідні місіонери також рухаються обережно.

“Деякі з біженців просто дізнаються, що ми християни, але деякі з них дивляться на нас так, як хочуть нас убити”, – заявив лідер служіння.

Служіння забезпечило безпечний будинок для біженців, які стали християнами для поклоніння. Поклоніння та служіння Христу є кінцевою метою їхніх зусиль щодо задоволення потреб мусульманських біженців, як це стосується місцевих місіонерів на Близькому Сході. 

Джерело: mnnonline.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Відмова від християнських сімейних цінностей призводить до катастрофи

Наступна Стаття

Школа невдач

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *