Новини суспільстваХристиянські новини

Важливо приймати Слово Боже: 3 серпня у Житомирській міськраді відбувся Молитовний сніданок

3 серпня у Житомирській міській раді відбувся робочий Молитовний сніданок. Учасники розмірковували над темою «Сила слова». Присутніми були священики, депутати та працівники Житомирської міської ради. Молитовні сніданки в Житомирській міськраді проводяться першого та третього вівторка кожного місяця. Організатор заходу – Рада християнських церков Житомира та області.

Джерело: Facebook-сторінка «Ради Християнських Церков Житомира і Житомирської області».

Головував на заході старший пресвітер Житомирського Обласного Об’єднання Української Церкви ХВЄ (м. Коростень) Юзюк Руслан Миколайович.

Тема сніданку мала назву «Сила слова». Святе Письмо говорить, що «Споконвіку було слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово» (Івана 1:1).

Важливо приймати Слово Боже: 3 серпня у Житомирській міськраді відбувся Молитовний сніданок

 

Рада зазначає, що хоча слова на початку, але ідея первинна. Тож присутнім було важливо зрозуміти: звідки ж вириваються слова, про які кажуть, що «не подумав, коли їх промовив»? Та чи можна сказати, що наші слова – це ворота до душі?

Як наголошують організатори зустрічі, насправді слова виходять з нашого духа, духовного серця. Бо ж написано у Святому Письмі, що «чим серце наповнене, те говорять уста» (Матвія 12:34). І чим наше серце наповнене, те з нього і вийде.

Важливим є й те, кому і чому ми віримо – це також формує як думки, так і слова, вчинки. Чудовим був приклад з питною водою: для нас дуже важливо шукати чистої духовної води – тобто приймати Слово Боже, яким є Біблія, чим і треба себе наповнювати, пише Рада християнських церков Житомира й області.

Важливо приймати Слово Боже: 3 серпня у Житомирській міськраді відбувся Молитовний сніданок

Учасникам важливо було наголосити, що слова батьків мають велику силу – як на благословення, так і на прокляття. Тому на батьках і особлива відповідальність − що вони кажуть і як саме кажуть. Присутні згадали й такий вираз: «Говори, що думаєш; думай, що говориш; та говори не все, що думаєш».

Також представники духовенства нагадали деякі Божі постанови з Писання, а саме: «Хай жодне слово гниле не виходить із уст ваших, але тільки таке, що добре на потрібне збудування, щоб воно подало благодать тим, хто чує» (до Ефесян 4:29).

Читайте також:

Рада підкреслює, що зацікавленість духовними питаннями, жваве обговорення та єднання на Божих істинах, що є на молитовних сніданках, радує і надає більше оптимізму. А самі сніданки стали вже доброю традицією.

Наступний Молитовний сніданок заплановано на 17 серпня.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button