Варто замислитись

«Дайош християнський шаріат!» «Дайош інквізицію!»

Мені боляче… І соромно… За християнство…
Цей допис я готував ще декілька днів тому. Але відклав, порахувавши, що він, може не такий і актуальний, що подібні заклики нетипові для християн… Але, побачивши у своїй стрічці друзів 5 чи 6 перепостів, вирішив винести проблему на гора…
Заради уникнення звинувачень та інсинуацій у мій бік, повідомляю:
— я вважаю одностатеві стосунки неприродними, неприйнятними та гріховними з точки зору Біблії;
— я проти примусової та законодавчої пропаганди, особливо в навчальних закладах, гомосексуальних поглядів;
— я проти переслідування, у тому числі законодавчо, людей, які не поділяють поглядів прихильників ЛГБТ.
Але разом з тим — я категорично проти ось таких ініціатив, які, на жаль, активно підтримують і віруючі…
Не знаю, хто запустив у ФБ подібне опитування, але у мене є серйозні внутрішні підозри, що зроблено це з метою дискредитації християн. Та й автор пропозиції надто скандальний… А деякі християни ще й дякують йому за таку пропозицію. Як хтось з коментаторів підмітив, то тоді треба й Гітлеру заодно подякувати: він теж запровадив відповідний закон та спалював у концтаборах гомосексуалістів…

Якось ревні учні Христа, які були готові померти за свого Учителя та Його вчення, запропонували звести вогонь на своїх образників та опонентів. На що Той відповів: «Не знаєте, якого ви духа».
Іноді, слухаючи або читаючи висловлювання сучасних християн, також хочеться запитати: «А якого ви духа?» Бо бажання зводити вогонь з неба, спалювати на вогнищах, садити у тюрми та забороняти, забороняти, забороняти ще досить живуче у свідомості деяких християнських апологетів.
Останнім часом масового поширення у відповідних колах набули заклики протестувати проти законопроекту, який передбачає величезні штрафи та кримінальну відповідальність за критику ЛГБТ. Навіть Всеукраїнська Рада Церков підключилася до протесту. Я теж проти такого закону. Бо захист однієї категорії людей за рахунок ущемлення прав іншої — неприпустиме з точки зору здорового глузду та сучасної демократії, але, як це не парадоксально, широко розповсюджене у тих же демократично-ліберальних колах. Я проти грубого та насильницького проникнення у суспільство ідей, які руйнують традиційну біблійну родину. Але разом з тим дивною є позиція християн, які, з одного боку, протестують проти криміналу щодо їхніх поглядів, і разом з тим, пропонують кримінальне переслідування своїх опонентів. Християнство уже проходило це. Це далеко не найкращі, а, скоріше, ганебні сторінки історії послідовників Христа, коли Церква, яка захопила державну і приватизувала духовну владу, «вогнем та мечем» насаджувала свою віру, винищуючи та переслідуючи усіх, хто був не згідний — ні, не з Євангелією, а з їхнім трактуванням Євангелії… Очільники Церкви зараз змушені вибачатися за подібне (а здебільшого ніхто й не вибачається).
Християнство, яке не здатне показати справжнє світло вчення Христа, змушене вдаватися до заборон, репресій та спалювання відьом. Тому я проти християнського шаріату у будь-якому вигляді. Ще перші послідовники Ісуса мріяли про такий час, коли Христос захопить політичну та релігійну владу, сяде на престолі Давида і твердою рукою буде берегти їхні святі традиції. Але Син Божий не піддався цій спокусі. Бо закони Його царства прописані не у відповідних статтях парламентів та Верховних Рад, а у перероджених серцях та святому житті християн. І якщо у когось цього закону немає у душі, ніякі державні чи релігійні закони та заборони не допоможуть…
P.S. Написав, а тепер сумніваюся: а чи зрозуміють мене?.. Бо з гіркого досвіду знаю, що багато хто знову побачить у моєму дописі зраду християнським принципам. І знову будуть гнівно вимахувати кулаками: «Так ти що, за гомосексуалістів?…» Ні, я просто за здоровий глузд. І за євангельські принципи впливу на суспільство.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button