Новини суспільстваХристиянські новини

Християни у Кам’янець-Подільському благали Бога благословити місто і мешканців та каялися за гріхи комунізму

У Кам’янці-Подільському (Хмельниччина) 14 березня християни з різних конфесій молилися та благали Бога благословити місто і його мешканців. Також служителі молилися молитвою покаяння за злочини й невіру комуністичної влади. Повідомляє kmc.media.

Захід було організовано за підтримки міської влади місцевою Духовною радою християнських Церков.

Перший молився Мар’ян Тиркус з Православної Церкви України. Він просив Бога оберігати всіх українських добровольців і захисників України та благав миру для України.

Християни у Кам’янець-Подільському благали Бога благословити місто і мешканців та каялися за гріхи комунізму

Представник Римсько-Католицької Церкви молився молитвою покаяння за всі гріхи та злочини безбожної комуністичної влади, зокрема: вбивства мільйонів невинних людей, руйнування Церков та переслідування християн, аборти й знецінення людського життя, війни та пропаганду атеїзму, депортацію цілих народів та сімей, і наприкінці попросив, щоби Бог прийняв цю молитву, зцілив рани минулого та дав нашому місту і країні своє щедре благословення.

Пастор УЦХВЄ (п’ятидесятників) Віктор Ємелін молився за Боже благословіння для міста та за духовне й фізичне здоров’я українського народу.

Під час заходу подружжя Мартиновичів співали християнські пісні.

На заході був присутній і Голова Духовної Ради та єпископ Євангельських християн-баптистів Микола Каспров. Він поділився своїми спогадами з дитинства про відвідини музею атеїзму, який за радянських часів знаходився у Кафедральному Римо-католицькому Соборі Святих Апостолів Петра і Павла.

Пастор Микола Каспров закликав до постійної молитви й посту за місто та владу, – «щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди» (1 Тимофію 2:2-4).

Наприкінці заходу, всі священнослужителі здійснили молитву благословення над містом і його мешканцями.

Християни у Кам’янець-Подільському благали Бога благословити місто і мешканців та каялися за гріхи комунізму

Міський голова Михайло Посітко, який теж був присутній на заході, подякував священнослужителям та Духовній Раді за спільну молитву та пам’ять про українських добровольців.

Читайте також:

Католицький медіа-центр підсумував:

«Тож, будемо вірити, що Господь вислухає молитву тих, які шукають у Ньому захисту і допомоги, бо “дуже могутня ревна молитва праведного”» (Якова 5:16).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button