УкраїнаХристиянські новини

Як ЛГБТ "Батьківщину-матір" опоганли своєю символікою

Вчора підвечір в більшості національних ЗМІ промайнула новина, про те, що за допомогою дрона на монумент “Батьківщина-мати” вдалося прикріпити прапор ЛГБТ руху.
“Батьківщина-мати за рівність для всіх! Великий ЛГБТ+ прапор сьогодні майорить над усім Києвом”, – підкреслили у співтоваристві KyivPride.
Насправді ж, учасники акції запустили біля монумента дрон, до якого прикріпили прапор ЛГБТ-спільноти. Коптер завис над пам’ятником таким чином, що він створював враження ніби прапор закріплений на мечі скульптури. Інший дрон фільмував потрібний ракурс.

Ряд патріотичних і військових організацій висловили обурення від цього дійства і вважають що це наруга над пам’яттю полеглих у Другій Світовій війні.
Доречно нагадати, що краєвид із величною дзвіницею й десятками золотоверхих церков обабіч впродовж віків був найпопулярнішою візиткою Києва. Через це комуністи саме тут вирішили встановити монумент 1981 року. І не прогадали – 100 метрова фігура кардинально змінила знамениті обриси «київських гір». І стала уособленням здоровенного стража тоталітарної системи.
Згідно з вимогою закону, монумент «Батьківщина-мати» підлягає декомунізації. Зі щита планують зрізати герб СРСР і нині обмірковують як це краще зробити та чим затулити новоутворену шестиметрову діру. Підрахували вже і приблизну вартість робіт – від 500 тисяч гривень.
Було б добре, щоб разом з тоталітарними символами “декомунізували” й ідеї лівого руху ЛГБТ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button