Новини суспільства

Провокація: війська ЗСУ висловилися проти «гей-параду» українців у Варшаві

У своєму відеозверненні підрозділ Карпатської Січі у складі ЗСУ називають провокацією запланований на 25 червня українськими ЛГБТ-активістами «гей-парад» у Варшаві (Польща). Також вони заявили свою просімейну позицію і підкреслили християнські цінності українського та польського народів.

Джерело: vsirazom.ua

«Ми проти цього!.. у Варшаві зберуться люди, які з 2014-го року намагались очорнити українське військо», – кажуть військовослужбовці.

Один із солдатів з підрозділу Карпатської Січі зазначив, що під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЛГБТ-спільноти бажають смерті українським військовим. Боєць вважає, що «російські консерви у вигляді ЛГБТ-угрупувань в Україні розкрились і мають нести відповідальність на рівні з такими злочинцями як Путін».

Капелан Ігор Плохой також висловився з приводу «гей-параду» у Варшаві. Він зауважив, що коли ми усі сили та ресурси спрямовуємо на боротьбу з російською армією, нам у спину встромлюють ніж, вбиваючи клин в українсько-польських відносинах.

«Навіщо це робити в християнській консервативній Польщі, яка у багатьох воєводствах заборонила ЛГБТ-пропаганду? У Польщі, яка є найпершим стратегічним партнером України. Це дурість чи замовлення Кремля?», – наголошує капелан.

Зазначається, що до Президента України Володимир Зеленського звернувся громадянський рух «Всі разом!» щодо недопущення проведення «КиївПрайд» у Варшаві.

За словами руху, спроба організувати гей-парад зусиллями українських біженців прямо суперечить національним інтересам народу Польщі й офіційній позиції уряду сусідньої країни. Виникають реальні загрози припинення або зменшення підтримки України консервативним польським урядом у гуманітарній, економічній та військовій сферах.

«…це є не просто провокацією, а відвертою шкодою і загрозою українським національним інтересам на міжнародній арені. Такі наміри та дії прямо служать інтересам Російської Федерації, яка нині використовує усі можливі засоби для зменшення міжнародної підтримки України й, в першу чергу, з боку її основних партнерів. «КиївПрайд» у Варшаві, безсумнівно, буде сприйнятий польським державним істеблішментом як українська антиурядова акція», – наголошує рух «Всі разом!».

До того ж громадянський рух надіслав лист на ім’я президента Польщі Анджея Дуди. В документі йдеться, що українці рішуче виступають проти «КиївПрайд» як у Києві, так і у Варшаві. Адже популяризація лівих ідей ЛГБТ-угрупування суперечить традиціям обох наших народів, зазначає рух «Всі разом!».

Нагадаємо, що за словами Асоціації сексологів та сексотерапевтів України (АССУ), ліві активісти та представники ЛГБТ-спільноти в мирний час називали українських воїнів нацистами, а під час війни бажають їм смерті. За словами YouTube ISLND TV, ЛГБТ-активісти разом з російськими ботами намагаються банити українські контрпропагандистські канали. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button