Медіа новиниХристиянські новини

Проєкт The Bible Project вже доступний українською мовою

The Bible Project (Твоя Біблія) – це проєкт, який допомагає людям сприймати Біблію як єдину історію, яка веде до Ісуса Христа. Цей проєкт вже можна дивитися українською мовою.

Як зазначається на сайті проєкту Bible Project (Твоя Біблія), їхня місія – допомогти людям сприймати Біблію як єдину історію, яка веде до Ісуса.

Вони хочуть зробити цю історію доступною для всіх і скрізь. Завдяки їхнім дивовижним прихильникам, BibleProject працює над переробленням і розповсюдженням відео якомога більшій кількості людей рідною мовою.

Цей проєкт перекладений багатьма мовами. Зокрема, вже існує українська версія проєкту – Bible Project Ukrainian.

Читайте також:

Організатори пропонують підписатися на YouTube-канал. Нехай це допоможе вашому глибшому дослідженню Біблії, зазначає проєкт Твоя Біблія.

Посилання на YouTube-канал ТУТ.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button