СвітХристиянські новини

Нації в кризі більше відкриті до Євангелія – дослідження

Міжнародна місіонерська організація (MNN) повідомляє що згідно з їхніми спостереженнями країни у яких відбуваються політичні, економічні, екологічні потрясіння стають відкритими до Євангелії.
Хелен Вільямс із World Misionary Press пояснює, що один із їхніх партнерів у служінні повідомляє, що Євангеліє поширюється в Судані. “Ви можете почути все це … негативні новини про громадянські заворушення, гуманітарну кризу та [що] ситуація в Судані критична. Але те, що вони вам не кажуть, — це те, що є голод до Слова, — каже Вільямс.
Всесвітня місіонерська преса розсилає безкоштовні буклети з уривками Біблії на більш ніж 300 мовах країнам усього світу. Ці буклети пояснюють Євангеліє та інші біблійні теми, щоб наблизити Слово Боже до тих, хто потребує.

Нації в умовах кризи слухають Євангеліє

Іоанн, партнер служіння, повідомляє, що багато суданців готові слухати Євангеліє саме зараз.

«У Судані відкривається все більше шляхів для євангелії та учнівства. Я постійно чую свідчення того, як суданці приходять до Христа нетрадиційними способами. Сотні здалися Ісусу в таборах для біженців по всій Північній Африці », – говорить він.

Вільямс додає, що для однієї людини розповідання історії Біблії на місцевому ринку призвело до того, що кілька людей віддавали своє життя Христу. «Багато хто з цих мусульман, які походили з усіх верств життя, і, трапляючись того дня, прийшли на ринок, почули Євангеліє. [Вони] прийшли до нього пізніше для молитви та більшого розуміння Євангелія».

«В Ірані ми чуємо повідомлення про сотні тисяч людей, що приходять до Христа. Вони побачили, що таке іслам, і він не задовольняє … двері відчинені ».

Джерело: mnnonline.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!