УкраїнаХристиянські новини

«Декларація кандидата-християнина» – глави церков закликали кандидатів-християн підписати декларацію цінностей

1 жовтня 2020 за ініціативи Всеукраїнського Собору (об’єднання релігійних та громадських організацій) у Києві відбувся національний Форум «Україна напередодні виборів». На ньому члени Ради Євангельських Протестантських Церков України та Української Міжцерковної Ради ухвалили рішення, аби кандидати до органів місцевого самоврядування підписали «Декларацію кандидата-християнина», у якій зобов’язуються у своїй подальшій роботі активно відстоювати духовні та моральні цінності.
Повідомляє Всеукраїнський Собор.
Всеукраїнський Собор повідомив, що Форум присвячений духовному наставленню кандидатів у депутати місцевих рад, аби дати їм дороговказ та убезпечити від можливих конфліктів у міжпартійних відносинах, закликати до тісної взаємодії зі своїми церквами, заохотити до праці та відстоювання християнських цінностей.

У Форумі «Україна напередодні виборів» взяли участь керівники протестантських церков України, члени Ради Євангельських Протестантських Церков України та Української Міжцерковної Ради, Координатор Всеукраїнського Собору, кандидати-християни, що балотуються.
За словами Унгуряна Павла Якимовича, першого заступника координатора Всеукраїнського Собору, найбільшими лідерами по висуненню кандидатів-християн є такі області:

  • Рівненська – 118 кандидатів;
  • Дніпропетровська – 67 кандидатів;
  • Одеська – 56 кандидатів;
  • Черкаська – 49 кандидатів.«Декларація кандидата-християнина» – глави церков закликали кандидатів-християн підписати декларацію цінностей
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!