Новини суспільстваХристиянські новини

Відбувся I молитовний сніданок Фастівщини

5 жовтня 2021 р. пройшов І Молитовний сніданок Фастівського району, Київської області. Символічно, що подія відбулася на території християнської бази відпочинку «Територія змін» в с. Скригалівка.

Джерело: Сторінка Адріана Буковинського в Фейсбук

На Молитовному сніданку були присутні керівники району, об’єднаних територіальних громад, бізнесмени, священнослужителі, які представляли усі релігійні громади району.

Молитовний сніданок Фастівського району

Ведучий Молитовного сніданку Адріан Буковинський підсумував цю подію наступними словами:

«Так твориться історія України! В час великих випробувань і протиріч, різні представники суспільства погоджуються збиратися навколо Ісуса Христа і шукати мудрості у прийнятті державницьких рішень на благо народу нашої держави. Сам факт цієї та подібних подій, говорить про те, що країна крок за кроком стає на єдино правильний шлях свого розвитку та існування. А саме − на основу розбудови та життя суспільства згідно з християнськими цінностями».

До слова, в Україні набирають популярності молитовні сніданки для чоловіків. Від сьогодні кожен чоловік, який захоче брати участь у ЧОЛОВІЧОМУ Молитовному сніданку може зголоситися на Всеукраїнській формі реєстрації https://docs.google.com/…/1FAIpQLScbe8IBQnAYxn…/viewform

Читайте також:
Впродовж жовтня Чоловічі молитовні сніданки відбудуться:
9 жовтня в м. Києві – реєстрація закрита.
16 жовтні в м. Києві – реєстрація закрита.
23 жовтня в м. Старокостянтинів, Хмельницької області, реєстрація відкрита за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc0TLEw4NHInS…/viewform
29 жовтня в м. Івано-Франківськ – реєстрація закрита.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button