Християнські новини

США за Біблійні цінності – відбувся 67 Національний молитовний сніданок

7 лютого у Вашингтоні відбувся 67-й Національний молитовний сніданок, на якому були присутні Президент США Дональд Трамп, Віце-президент Пенс і друга леді Керен Пенс, щонайменше половина кабінету міністрів США, спікер Конгресу, а також президенти Косово, Албанії, Гани, посли країн, члени королівських сімей, а також делегати з 160 країн світу, серед яких також і делегація з України під керівництвом народного депутата України Павла Унгуряна.
Головною подією Молитовного Сніданку було звернення Президента США, який говорив про підтримку сім’ї, опозицію практиці абортів, боротьбу за релігійну свободу і Біблійні цінності, від яких Америка, за словами Президента, ніколи не відійде.
Під час своєї промови Трапм привітав молоду сім’ю, у якій дитина народилася на 4 місяці раніше по дорозі в лікарню. Цей хлопчик вижив і зараз йому майже 1 рік. Багатотисячний зал ледве стримував сльози розуміючи, що дитина могла стати жертвою абортів. За словами Президента Трампа кожне життя є безцінними і дається Богом.
США за Біблійні цінності - відбувся 67 Національний молитовний сніданок

Більше про Національний молитовний сніданок США:

“Побудова країни на Біблійних цінностях, єднання навколо духовних речей та взаєморозуміння служить своєрідним захистом від внутрішніх і зовнішніх конфліктів та є умовою до процвітання. Цей шлях пройшли США та інші країни. Це той шлях, яким має піти Україна” – прокоментував подію координатор української делегації, народний депутат України Павло Унгурян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: 68-й Національний молитовний сніданок США ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button