Україна

Українці запитують, чому Бог допустив війну, − лідер Біблійного товариства

Голова Українського біблійного товариства каже, що люди в його країні шукають відповіді після місяців руйнівної війни з Росією.

Джерело: christiantoday.com

Олександр Бабійчук живе у зруйнованому Херсоні, ключовому портовому місті, яке минулої п’ятниці святкувало виведення російських військ.

Співробітники Біблійного товариства змогли повернутися до свого офісу вперше з серпня, але повернення було гірким − скрізь сліди від куль, а в кімнатах повно пляшок з-під горілки.

Попри перемогу для міста, відступ росіян спричинив багато душевних переживань, і люди задаються екзистенційними питаннями про війну, каже він.

«Ми повинні продовжувати нести Слово Боже, тому що війна розхитує саму основу життя людей», − сказав він. − Вони шукають відповіді на найважливіші питання про те, чому ця війна сталася і чому Бог її допустив».

Це підтверджується зростанням попиту на Біблії з початку війни.

Протягом літа Біблійне товариство Великобританії надіслало в Україну близько 168 000 примірників Біблій та книг на основі Святого Письма.

«Є дуже багато травмованих людей, які пережили втрату членів своєї сім’ї, друзів, спогадів, майна», − сказав Олександр.

«Це саме та сфера, де Біблійне товариство має активно працювати разом з церквами, адже тільки Слово Боже може принести розраду, втіху і, зрештою, примирення».

Також зараз існує напруженість між українцями, які чинили опір російській окупації, і тими, хто співпрацював.

Олександр наголосив, що позиція Українського Біблійного Товариства «має бути виваженою».

«Вони повинні будуть відповідати перед законом, а ми повинні знайти такі слова, які могли б мотивувати їх нести відповідальність перед власною совістю, а з іншого боку, вони повинні відчувати, що це їхня країна і їхнє місто, і вони повинні їх любити і цінувати ще більше, ніж до війни», − сказав він.

Попереду ще багато роботи, і Біблійне товариство має продовжувати розповсюджувати Біблії, каже він, додаючи: «Наш обов’язок − працювати з церквами, щоб дійти до кожного, хто потребує небесного зцілення».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

2 Коментарів

 1. “Також зараз існує напруженість між українцями, які чинили опір російській окупації, і тими, хто співпрацював.
  Олександр наголосив, що позиція Українського Біблійного Товариства “має бути виваженою”.”
  Ні, шановний п. Олександре! Щодо цих мерзотників ніякої “виваженої позиції” бути не може!
  Тобто: тільки належне й справедливе та дуже конкретне воздаяння: згідно чинного законодавства.

 2. “Таких масштабів я ще не бачив. А я відвідував особисто всі катівні у різних областях України. Цей масштаб просто жахливий… Таке враження, що російські військові отримують від цього якесь задоволення, коли вбивають та піддають тортурам наших громадян…
  Я навіть сьогодні спілкувався з хлопцем, якого тримали 45 днів у одному місці і катували. У цей час він бачив, як разом із ним десятки людей зазнавали тортур. Їх били електрикою, металевими трубами, їм ламали ” Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.
  Християни дуже багато цитують Боже Слово. Я ніде в Біблії не прочитав, щоб не покаянного грішника, злочинця, убивцю було прощено на тій підставі, що Бог є любов. На Голготі на хрестах обіруч Христа висіло два розбійники-убивці, один злословив Христа, другий покаявся. Прощення без покаяння не буває. Прощення треба захотіти, як блудний син запрагнув його. Він зрозумів свою ницість, підлість, зраду батька і пішов до нього. Скільки на ту московщину працювало, вагонами йшли Біблії, цілими ватагами з усього світу їхали місіонери, тільки з однієї України не один десяток сімей і окремих служителів виїхало. А результат? Дивлячись опитування московитів, я просто дивуюсь їхньому запеклому серцю: як вони ненавидять нас, українців. У них немає навіть розуміння, що життя найдорогоцінніше, що дано Богом людині. Гаразд. Їм байдуже до нас. Але їм байдуже і до своїх чоловіків, синів, братів. Жінки, для яких важливо, щоб її чоловік привіз пральну машину або щось з України, аби тільки привіз. Це вже притча во язицех. Ось вся їхня філософія життя. Коли якийсь євангеліст десь там в Америці, чи Европі починає говорити про любов, терпеливість, милосердя мені хочеться сказати таким філантропам – та візьми та й поїдь до путіна та до до його банди і проповідуй йому та їм, щоб вони покаялись. Нічого жертву закликати до терпеливости і миру, чим нині займаються не тільки продажні промосковські політики, але й проповідники. Замість таких проповідей ліпше допоможіть українцям, які зазнали поневірянь. Тільки не треба нас годувати проповідями про любов до ворогів. коли останні не хочуть каятися, а бажають нам смерти. Ми ситі цими проповідями. Закликайте до покаяння злочинців, а не жертву, перев’яжіть їй її рани, а не сипте їй сіль на неї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button