Християнські новини

59 міст, понад 1000 церков молилися проти антисемітизму

Віруючі 13 країн світу 1 і 2 квітня об’єднали голоси в Міжнародній молитві проти антисемітизму та нацизму. Молитва відбулася вже в сьомий раз. У цьому році вперше її одноголосно підтримала Українська Міжцерковна Рада (близько 1000 церков, служінь і місій по всій країні), а також християнські місії, спілки та об’єднання. Про це інформує прес-служба Української Міжцерковної Ради.

Більше про молитву:

Крім України, молилися віруючі з 12 країн світу: Росії, Білорусі, Ізраїлю, Молдови, Китаю, Польщі, Словаччини, Литви, Казахстану, Німеччини, Фінляндії та США. Проти антисемітизму в єдності виступили баптисти і п’ятидесятники, католики і греко-католики, лютерани, православні, месіанські євреї.

Релігійно-інформаційна служба України

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button