Релігія

Відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій зустрілася 1 грудня з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. У зустрічі також взяли участь міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, міністр розвитку громад і територіальних громад Олексій Чернишов, представники Міненерговугілля та Мінсоцполітики.

Джерело: gov.ua

Прем’єр-міністр України подякував представникам релігійних організацій за конструктивну позицію щодо просування процесу вакцинації проти COVID-19.

«Власний приклад вакцинації та відкриття пунктів вакцинації при релігійних організаціях дав добрий поштовх процесу в цілому. Ми очікуємо вакцинувати більшість дорослого населення до кінця року. Це, безперечно, врятує багато життів», – зазначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль також акцентував на ухваленні Верховною Радою закону «Про службу військового капеланства», якого давно очікує релігійна громада.

«Цей закон остаточно врегулює відносини у сфері реалізації конституційного права на свободу думки та віросповідання наших військовослужбовців, визначить правові та організаційні засади та принципи служби військового капеланства», – наголосив прем’єр-міністр.

Щодо тарифів на природний газ, Шмигаль зазначив, що газопостачальна компанія «Нафтогаз» встановила ціну для релігійних організацій у розмірі 16,55 грн за кубометр (з урахуванням ПДВ та плати за транспортування газу магістральними мережами). Також він додав, що ціна буде незмінною протягом усього опалювального сезону. Наразі укладено вже 1225 таких договорів, тому релігійні структури мають активніше залучатися до процесу укладання відповідних договорів.

Голова Уряду повідомив, що з ініціативи Президента України наступного року буде запущена програма «Велика термомодернізація», яка дозволить мінімізувати втрати тепла при його подачі та, відповідно, значно зменшить комунальні платежі.

Релігійні діячі наголосили на недоцільності ратифікації Стамбульської конвенції та запропонували розробити українське законодавство для боротьби з домашнім насильством.

Читайте також: 

Говорили також про резонансні законодавчі ініціативи, заборону комерційного сурогатного материнства як форми торгівлі дітьми, питання вакцинації та опалення храмів за новими тарифами. Релігійні діячі розповіли про свою роботу по допомозі нужденним та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Наприкінці зустрічі, зі свого боку представники ВРЦіРО подякували Прем’єр-міністру Денису Шмигалю та Уряду за увагу до розв’язання актуальних питань та конструктивну співпрацю.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

 1. “«Власний приклад вакцинації та відкриття пунктів вакцинації при релігійних організаціях дав добрий поштовх процесу в цілому. Ми очікуємо вакцинувати більшість дорослого населення до кінця року. Це, безперечно, врятує багато життів», – зазначив очільник Уряду.”
  По-перше. В тих “релігійних організаціях”, при яких відкрилися т. зв. “пункти вакцинації”, тобто в їх певних храмах і молитовних будинках, раніше дійсно: як видається, таки молилися й поклонялися та уповали на всемогутнього й милостивого БОГА-Творця. А от нині там, по суті, моляться і поклоняються та уповають на… ці “ЧУДО-ВАКЦИНИ”…
  А також. Керманич Кабміну тут навіть і не приховує, що – фактично за допомогою цинічно-зухвалого й безпардонного масованого примусу, залякування і репресій – наша влада прагне і розраховує до настання Нового 2022 р. змусити й дотиснути прийняти “вакцину” більшість дорослого населення України.
  І це й не дивно. Бо, як відомо, саме таку умову виставив МВФ (а через нього – глобалістичний тіньовий “світовий уряд”) для виділення й надання чергового траншу фінансової допомоги нашій державі…
  А от чи це примусове і ледь не тотальне – загальнонаціональне “щеплення”, мовляв, “врятує багато життів” чи якраз зовсім навпаки, то це, як кажуть, наразі питання досить суперечливе і гостродискутивне…

 2. Р. S. Крім того. Із цього тексту не зрозуміло: а бодай ХТОСЬ з представників ВРЦіРО звернув увагу прем’єр-міністра та його присутніх міністрів й, передусім, МОЗ на абсолютну НЕПРИПУСТИМІСТЬ усього того волаючого і масово-масштабного неподобства і беззаконня в державі, яке – згідно відповідних офіційних рішень та прямої участі Кабміну та його керівництва – чиниться і, зокрема, довкіл цього “карантину” та примусово-тотальної “вакцинації”…
  Чомусь гадається, що, скоріш за все, НІХТО… Мабуть, усі таки промовчали, тихенько “проковтнули” саме це…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button