УкраїнаХристиянські новини

Прем’єр-міністр закликав ВРЦіРО об’єднати зусилля в боротьбі з COVID-19 у період зимових свят

Сьогодні, 20 листопада відбулася зустріч ВРЦіРО з прем’єр-міністром Шмигалем. Говорили про безперешкодне ввезення гуманітарних вантажів, проблеми біженців, питання капеланства, а також надання благодійної допомоги. Денис Шмигаль також порушив питання боротьби з поширенням COVID-19 та закликав релігійні спільноти об’єднати зусилля в період зимових свят.
Про це пише телеграм канал Churcher

«Зараз ми наближаємося до важливих зимових релігійних свят: Різдва Христового, Хануки, Святого Миколая, Водохреща тощо. У період святкування можуть виникати великі скупчення людей. Тому нам потрібно вжити спільних заходів, щоб мінімізувати кількість захворювань», — зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль подякував ВРЦіРО за пропозицію створити робочі групи для напрацювання спільних кроків: «Уряд та Всеукраїнська Рада Церков показали ефективну взаємодію навесні. Впевнений, що такий підхід буде продовжено, і він дасть результат у майбутньому, адже всі ці дії спрямовані на благо суспільства», — наголосив очільник Уряду.
Заступник Міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зі свого боку відзначив, що запроваджений карантин «вихідного дня» передбачений для того, щоб зменшити мобільність населення.

«Ці шість днів зменшення мобільності призведуть до зменшення відсотку інфікування і це змінить темпи приросту коронавірусної хвороби, які дозволять нам інакше змоделювати захід у зимові свята та підхід до стримування поширення хвороби», — зазначив Віктор Ляшко.

Головний державний санітарний лікар додав, що МОЗ у майбутньому готовий розглянути норму, яка працювала раніше, щодо обмежень кількості людей у храмах на метр квадратний площі будівлі.
Читайте також:

Прем’єр-міністр подякував представникам релігійних організацій за розуміння й підтримку введених державою тимчасових вимушених карантинних обмежень. Він також зазначив, що Уряд розробляє механізми підтримки релігійних організацій та готовий спільно опрацювати пропозиції.

«Ми всі розуміємо — перед нами стоїть велика кількість викликів і завдань. І основний шлях їх вирішення — це, безумовно, всеохопний діалог між державою та релігійною спільнотою, в тому числі між Кабінетом Міністрів України та Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій», — зазначив Прем’єр-міністр.

Ось тільки поки що реального плану щодо релігійних організацій ми не бачимо, зате бачимо купу чуток щодо повного локдауну. Зрозуміло, що представники ВРЦіРО намагатимуться максимально пом’якшити можливі обмеження, але в цьому разі це може не вдатися – статистика захворювання кардинально відрізняється від весняної.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button