Для життя

4 речі, які потрібно пояснити, навчаючи свого сина про секс

Хоча я дивився хокей більшу частину свого життя, мені було 24, коли я зіграв свою першу гру. Я дійсно не знав, у що я вплутався. Я не грав у дитинстві, у мене не було належного обладнання, і я не знав, як це все одягнути. Я рано прийшов на нашу першу практику з новим обладнанням і чекав, як підготуються інші хлопці. Я просто скопіював те, що вони зробили, і в основному зрозумів це, не звертаючись за допомогою. Пізніше я дізнався, що одягнув один важливий елемент захисного спорядження догори дриґом, і залишився з синцями.

Це не так вже й далеко від того, як багато з хлопців дізнаються про секс. Можливо, ми мали з ними «розмову» раз чи двічі. Однак, оскільки ми часто вважаємо цю розмову незручною, можливо, ми пропустили важливі її частини. Але наші сини повинні почути від нас все про секс, або, як я зробив зі своїм новим хокейним спорядженням, вони самі шукатимуть відповіді. Наша мета не може полягати лише в тому, щоб навчити їх про їхнє тіло чи механіку сексу (хоча це теж важливо). Нам потрібно допомогти їм зростати в чесноті та розумінні мети любові, шлюбу та сексу. Оскільки ми маємо з ними багато критичних розмов, ось 4 речі, які потрібно пояснити, коли навчаємо свого сина про секс.

1. Що таке любов

Як батьки, ми повинні бути свідомими і чіткими, навчаючи наших синів, що любов − це більше, ніж почуття, у яке ви можете втрапляти та виходити з нього. Нам потрібно навчити їх, що любов – це вибір, який повторюється знову і знову, і що сексуальна близькість має випливати зі стосунків, побудованих на основі любові та прихильності. Хлопчики, які виростають, розуміючи, що любов вимагає від вас робити те, що є найкращим для іншої людини, навіть коли це важко, з більшою ймовірністю застосовують це розуміння любові до вибору, який вони роблять у своєму сексуальному житті.

«Нам потрібно бути свідомими і чіткими, навчаючи наших синів, що любов − це більше, ніж почуття»

2. Як має працювати інтим

Наші сини черпають очікування щодо стосунків із серіалів та фільмів, які вони дивляться. Часто можна побачити, як люди кажуть «Як тебе звати?» і «Давай займатися сексом» в межах одного епізоду. В результаті наші діти часто не розуміють нормального розвитку здорових стосунків. У реальному житті емоційна та фізична близькість має зростати протягом тривалого періоду. Хлопчики, які виростають, розуміючи, що інтимність зазвичай розвивається невеликими (і часто незручними) кроками, рідше кидаються в сексуальну активність.

3. Чому секс варто чекати

У сучасному світі часто здається забороненим пропонувати будь-яким чином відкласти або обмежити секс. Але ми знаємо, що секс має наслідки: об’єднує вас із вашим партнером і (потенційно) створює нове життя. Навчаючи свого сина про секс, переконайтеся, що він розуміє, що ці ефекти є надзвичайними і їх не слід сприймати легковажно. У потрібний час, за відповідних обставин вони дарують нам одні з найбільших дарів життя. Хлопчики, які розуміють дар і відповідальність, пов’язані з сексом, швидше за все зрозуміють, чому ми вчимо їх чекати, поки вони одружаться.

4. Як цінувати жінок

Хоча більшість хлопців люблять придиратися до своїх сестер, вони також часто першими встають, якщо сприймають когось іншого як загрозу для них. У глибині душі хлопці справді піклуються про своїх сестер і не хочуть, щоб їм завдавали болю. Це тому, що вони сприймають їх як людей, до яких слід ставитися з повагою.

Читайте також:

Наші сини повинні навчитися ставитися до інших жінок у своєму житті з таким самим почуттям гідності. Вони можуть зробити це, вирішивши дивитися жінкам в очі (а не дивитися їм на груди), пам’ятаючи про те, як вони розмовляють з будь-якою жінкою та про неї, а також уникаючи отрути порнографії. Хлопчики, які дізнаються, що означає поважати жінку, з більшою ймовірністю виростуть чоловіками, які цінують власних дружин і стоять на захисті гідності інших.

Джерело: allprodad.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button