Баптисти
Тренди

Баптисти оприлюднили позицію щодо вакцинації

ВСЦ ЄХБ. Вакцинація. Біблійна позиція християн у часи пандемії

1. На підставі біблійного вчення ми визнаємо, що епідемії є однією з ознак наближення есхатологічних часів. У наші дні виконуються пророцтва про наближення часів Другого приходу Ісуса Христа. Однак вакцинація від КОВІД не є чипізацією та прийняттям «числа звіра 666», як попереджає нас про це Святе Писання. Спекуляція біблійними текстами, нагнітання страху, поширення «конспірологічних задумів» є відхиленням від євангельського вчення.

2. Вакцинація є медичною практикою. Ми не можемо дати точних вичерпних відповідей на питання безпечності й ефективності вакцини проти КОВІД-19. Кожен християнин особисто приймає рішення, яку і коли вакцину приймати (або не приймати), на основі консультацій з медиками. Служителі церкви не є спеціалістами у сфері вакцинування.

3. Християни, як громадяни країни, мають право вільного вибору. Ми відстоюємо це право, як в питаннях свободи совісті, віровизнання, так і інших свободах громадян, гарантованих Богом і Конституцією України. Саме тому ми зазначаємо, що кожен християнин має право і в питанні вакцинації особисто вирішувати, приймати йому чи не приймати вакцину. Ми не вважаємо вакцинацію гріхом, ознакою невірства чи відступництва від Бога. Ми, як християни, не засуджуємо одне одного, поважаючи вибір кожного.

4. Ми вважаємо, що влада відповідальна у тому, щоб не чинити насильства в питаннях вакцинації, поважаючи права кожної людини, які гарантовані Конституцією України.

5. Християни не вдаються до «конспірологічних ідей». Біблія точно говорить про всі події, які відбудуться в останні часи. Ми довіряємо Слову Божому і віримо – Господь контролює всі події в історії людства. Все відбувається під Його керівництвом і Його Слово виконається у визначений Ним час.

6. У часи пандемії християни моляться за всіх хворих та медиків, щоб Господь виявив Своє милосердя. Дякуємо лікарям за їхнє жертовне служіння людям і допомогу, яку вони надають тим, хто страждає.

Читайте також:

7. Ми заохочуємо владу держави зайняти активну позицію і закликати націю до загального посту і молитви до Бога за припинення пандемії і за краще життя у Божій благодаті.

Джерело: baptyst.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

5 Коментарів

 1. Строго кажучи, ця хвороба – СОVID-19 не є типовою “пандемією”.
  Більше того. Є поважні причини вважати й стверджувати, що вона саме ШТУЧНОГО походження і такого ж ШТУЧНОГО – надзвичайно (й підозріло) швидкого поширення практично по всьому світу. Причому, у вигляді багатьох перманентних “хвиль”, які почергово змінюють одна одну.
  А, тим паче, вельми зловісно виглядають всі ці – начебто пов’язані з нею – супержорсткі “карантинні” обмеження та їхні різноманітні наслідки. А надто печальновідома і досить сумнівна й тривожна – ПРИМУСОВА тотальна “вакцинація”: і теж фактично по всьому світу! А ще більше вельми обурливими є цинічно-зухвалі дискримінації і суттєві обмеження фундаментальних демократичних прав і свобод “нещеплених” громадян. Включаючи і релігійну свободу тощо. І знову ж таки: майже в усіх країнах.
  Тобто: маємо тут усе те, що так нагадує знамените апокаліптичне пророче передбачення, “що нікому не можна буде ні купувати, ні продавати…” (Одкр.13:17). І т. ін.
  Іншими словами, все каже про те й доводить, що вся ця нинішня ГЛОБАЛЬНА ситуація ніяк не є суто медичною проблемою. А чимось набагато ширшим і загрозливішим. Себто якраз тим, за чим, дуже схоже, стирчать роги лукавого…

 2. Р. S. Разом з тим. Кожна людина, в т. ч., безумовно, і кожен християнин, має повне й суверенне право вільно обирати: вакцинуватися чи ні.
  І на це її самостійне та відповідальне рішення НІХТО не може якось насильно впливати чи втручатися: в т. ч. примушувати чи, навпаки, забороняти.

 3. Ускладнює ситуацію віра у теорії змов, і некомпетентність нашої влади, яка недбало ставиться до виконання своїх обов’язків. Це викликає недовіру і опір. Тому маємо те що маємо.

 4. Лев (20 Листопада, 2021 о 7:31 pm)
  Повністю погоджуюсь. І списання усього, що відбувається навколо, на звичайну “медичну практику” – це лицемірство. Окремо про “конспірологічні ідеї” і віру у “теорії змов”. Спочатку потрібно було б пояснити, що шановне братерство розуміє під цими штампами? Бо, якщо ви вирішили закликати своїх братів і сестер-одновірців протистояти якомусь суспільному явищу, чи тенденції, то потрібно чітко окреслити, ЩО САМЕ ви маєте на увазі. Зауважте, що книги Об’явлення і Даниїла – це справжня “теорія змови” в очах світу. І якщо ви вірите в те, що там написано, то ви для них і є тими конспірологами, яких так критикуєте.
  А загалом ця заява – це втеча від відповідальності. Тут не видно бажання допомогти віруючим визначитися з важким для них вибором. Навіть не бачимо запрошення до обговорення, до вироблення спільної позиції. Натомість розродилися шаблонною, максимально обтічною за суттю (обтічніше придумати важко!) заявою. Мій висновок такий: як тільки прийшли перші труднощі, керівники відходить в бік, перекладаючи відповідальність на тих, кого за кого повинні дбати, і кого захищати.

 5. А ось, скажімо, за нижче наведеним посиланням стає дуже зрозумілим, звідки, як кажуть, “ноги ростуть”.
  Тобто: КОМУ САМЕ – була і подосі є – вельми вигідною і потрібною вся ця т. зв. “пандемія СОVID-19” та її певні наслідки.
  А особливо: пов’язана з нею – цинічно-зухвала й примусова ТОТАЛЬНА “вакцинація” по всьому світі:

  https://newsyou.info/milyarderi-nazhilisya-na-pandemi%d1%97-statistika

  Іншими словами. За всім цим волаючим і підступним неподобством з “коронавірусом” та брутальними беззаконнями довкола нього стоїть ніхто інший, як наднаціонально-глобалістський “світовий уряд”!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!