СвітХристиянські новини

Від початку 2020 року в Нігерії загинуло 620 християн через переслідування за віру

Від початку 2020 року в Нігерії загинуло 620 християн через переслідування за віру. Відповідно до звіту Intersociety, кількість смертельних жертв та викрадень з метою викупу зростає, а насильство – посилюється.
«Насильство щодо християн нічим не обмежується. Сили безпеки і головні політичні гравці відвертають очі або співпрацюють з терористами», – йдеться у звіті. Від 2009 року під час нападів ісламських бойових угрупувань в Нігерії загинуло понад 32 тисячі християн.
Одним з випадків, котрий потрапив на шпальти світових медій, було викрадення чотирьох семінаристів. Трьох з них відпустили, а четвертого – вбили. Як розповів вбивця, семінариста Майкла Ннаді вбили за те, що він не переставав проповідувати Євангеліє.

В березні Архиєпископ Ігнатіус Кайгама з Абуджі вимагав від президента країни, щоб він зайнявся справою насильства і викрадень. У Попільну середу Архиєпископ Августин Обіора з Беніну закликав католиків Нігерії носити чорний одяг, як знак солідарності з жертвами насильства і молитись в їхньому намірі.
«На села нападають, майно спалюють, чоловіків і жінок брутально вбивають, багатьох жінок викрали як сексуальних рабинь. Це – війна з християнством», – заявив він.
Intersociety, автор найновішого звіту, є безприбутковою організацією, створеною в 2008 році у Нігерії. Вона діє для поширення громадських свобод, верховенства права, реформи кримінального судочинства і уряду.

Джерело: catholicnews.org.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button