УкраїнаХристиянські новини

Карантин стає жорсткішиим – заборонено ходити більш ніж по двоє та гуляти

1 квітня Кабінет міністрів вирішив запровадити в Україні більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до – 24 квітня 2020 року, йдеться на сайті КМУ.
«З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких: домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку та інше», – сказав на засіданні Уряду Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Отже, зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики, Уряд вважає за потрібне запровадити більш жорсткі вимоги щодо карантину.
Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

  • – перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • – переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • – перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
  • – відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • – відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • – проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Зазначимо, що деякі обмежувальні заходи вже введені в дію місцевою владою.
Всі інші нововведення будуть опрацьовані з урахуванням пропозицій Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та профільних міністерств та відомств.

Джерело: kmu.gov.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Досить непогана й переконлива виходить репетиція і випробовування (своєрідна “проба пера”) всього того, що, як виглядає, згодом і матиме місце та широко практикуватиметься.
    Тобто: під час особливо запеклих і жорстоких гонінь і переслідувань доби абсолютно-тоталітарної влади і всезагального контролю і слідкування (шпигунства) буквально за КОЖНОЮ людиною: диявольським режимом Антихриста і Ко!!! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button