Для життя

8 речей, якими повинні бути відомі християни

Що стосується християнської ідентичності, то здається, що нинішні християни більш відомі тим, «проти чого» вони, ніж «за що».

Наша християнська ідентичність

І хоча є багато речей, від яких Бог покликав нас відвернутися, я твердо вірю, що наш святий гімн має бути оспіваний тим, «за що» ми.

1. Любов (1 Івана 4:8)

Любов є невід’ємною цінністю для всіх, хто називає себе послідовниками Христа. Насправді я не вірю, що хтось може по-справжньому назвати себе віруючими в Біблію християнами й не демонструвати акт любові. Незалежно від обставин, подача руки любові – це те, що відрізняє нас від решти світу. Бог любить нас, навіть якщо ми не показуємо те саме у відповідь. Ми зобов’язані іншим запропонувати таку саму реальність у нашій християнській ідентичності.

2. Благодать (Ефесян 4:32)

Благодать Божа покрила безліч гріхів, і жертва, принесена на хресті, заплатила штраф за них. Ми, безперечно, благословенні. Хоча ми не заслуговуємо милості, яку нам щедро вручили, Ісус продовжує простягати їй руку допомоги, незалежно від нашої ситуації. Так само ми, як християни, повинні бути відомі милістю і прощенням, які ми виявляємо іншим. Можливо, це не завжди заслужено, але ми завжди повинні пам’ятати, що це не було нашим.

3. Чистота (Филип’ян 4:8)

Коли християни використовують слово «чистота», треба розуміти, що ми маємо на увазі не лише тему сексу. Ми повинні бути відомі не тільки своєю чистотою у стосунках, але й нашим мовленням, діями та мотивами.

4. Терпіння (Галатів 5:22)

У сучасному швидкоплинному підприємницькому світі терпіння є ключовимІ хоча решті світу можуть сподобатися швидкі рішення, Слово Боже закликало нас бути терплячими в усьому. Це не завжди може бути найпростішим завданням, але завжди буде правильним шляхом.

5. Жертва (Івана 3:16)

Жертва, принесена на хресті, демонструє незмірну кількість жертв, які Бог приніс своєму народові. І хоча ми ніколи не зможемо зрівнятися з тією чудовою жертвою, яка сталася майже 2000 років тому, це не означає, що ми не повинні продовжувати спадщину, що постає перед нами. Християни повинні бути відомі своєю безкорисливістю і жертовністю. Якість, яка відбиватиме образ нашого Небесного Батька.

6. Безкорисливість (Филип’ян 2:4)

Ви даєте тому, що сподіваєтесь отримати, чи від щедрості свого серця? Ідея безкорисливості представляє картину, яка говорить: «Я тут, щоб віддати все, що тобі потрібно». Безкорисливість − це ставити інших над собою, а Бога − над усіма. Хоча це не завжди найлегше завдання, проявлення безкорисливості говорить про ваше серце більше, ніж ви думаєте. Все, що ми маємо, насправді ніколи не було нашим.

7. Зобов’язання (Матвія 5:37)

Коли ми, як християни, кажемо, що ми щось зробимо, ми повинні переконатися, що ми виконуємо цей акт. Хоча ми всі робимо помилки і зазнаємо невдач, відображення образу прихильності Ісуса до інших демонструє одну з Його найбільших атрибутів. Шляхами Христа ми повинні показати світові, що нам можна довіряти, і що наше слово не буде порушено.

Читайте також:

8. Повага (1 Петра 2:17)

Ми можемо зустріти людей з різними поглядами, але це не означає, що ми не можемо поважати їх у наших розбіжностях. Сьогоднішнє висвітлення засобів масової інформації живиться від нешанобливих християн, висвітлюючи історії, які спонукають багатьох з нас відсторонитися і сказати: «Я б ніколи цього не зробив!». Ми повинні бути відомі, як спільнота поважних людей, які навіть у суперечках можуть виявляти любов і благодать.

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button