Україна
Тренди

Величезну купу порізаних Біблій здали на макулатуру в Броварах

На утилізаційному пункті ТОВ «Вторма Юа» у Броварах велику кількість Біблій, розрізаних навпіл, відправили на макулатуру.

Джерело: facebook.com/LeonidCherepeynik

Власник цього пункту Леонід Черепейник на своїй сторінці у Facebook написав наступне:

«Будь ласка, майте совість… Я все розумію: бідні люди, нам потрібні гроші, але не таким чином! Коли ми отримали 2500 кг (25 000 штук) порнографічних журналів чи колекцію секс-іграшок, я мовчав. Але коли принесли порізані Біблії, Слово Боже, моє серце не витримало».

Наразі невідомо, хто порізав Біблії до того, як їх викинули. Леонід Черепейник закликає тих, хто хоче здати Біблію на макулатуру, не різати й не рвати її.

Читайте також:

Склади зі 150 тисячами друкованих Біблій можуть знести
Суд оштрафував Російське Біблійне Товариство (РБО) за відмову звільнити та знести складські приміщення на території Південного адміністративного округу Москви. Міська влада вимагає звільнити землю,…

 

Бізнесмен додав, що викупить її в 5 разів дорожче паперу, якщо хтось принесе.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Приветствую всех! Друзья, начало положено! Это конец. Христос грядет! Выходи встречать, церковь, жениха!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button