Новини суспільстваХристиянські новини

Програма Президента «Здорова Україна» відкриває нові можливості християнам в спорті та через спорт

Президент Володимир Зеленський вибіг на сцену у поло та кросівках презентувати загальнонаціональну програму щодо здорового способу життя українців в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна» 22-24 червня 2021 року. Ставлення гаранта країни до спорту для багатьох є прикладом.

Джерело: PlusOne

«Ми повинні робити все, щоб українців народжувалося більше, та все, щоб українців помирало менше. Для цього активний і здоровий спосіб життя має стати, якщо не національною ідеєю, то частиною нашої ментальності та стилю життя», – сказав Президент.

За статистикою лише 15% населення країни займаються фізичною активністю. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я українці перебувають на 93 місці (зі 169 країн світу) за рівнем здоров’я. Середня тривалість життя в Україні складає 72 роки, а серед країн посідає 115 місце.

PlusOne вважає, що Бог дає чудову нагоду християнам-спортсменам і тренерам різних видів спорту вийти на державний рівень впливу на суспільство в містах і селах, обласних та районних центрах.

Деякі християни скористувалися такою можливістю і приєдналися до презентації на спортивних зонах таких видів спорту: регбі, флорбол та диск-гольф. Все це відбувалося на оглядовому майданчику Київського Виставкового Центру «Парковий». Всього спортивних зон було 12.

Читайте також:

Не лише зірки спорту та шоу-бізнесу можуть виходити на спортивні майданчики, які вже збудовано у багатьох містах країни, і тренувати звичайних українців. Християнам різних спортивних шкіл та гуртків варто ознайомитися з програмою «Здорова Україна» і почати використовувати нові можливості в світі спорту, та через спорт допомогти нашим співгромадянам стати здоровими і духовно.

Радимо уважно продивитися форум за посиланням

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button