Християнські новини

Сорос хоче створити глобальну мережу університетів. Наслідки для України

На щорічному міжнародному саміті в Давосі мільярдер Джордж Сорос заявив про амбітні плани пришвидшеного впливу на суспільство. Пише паблік Християни для України. Він озвучив намір створити глобальну мережу університетів для виховання кадрів, які будуть боротися з авторитарними урядами та зміною клімату.
На перший погляд виглядає ніби непогано. Сьогодні досить міцно все ще стоять чимало авторитарних режимів, а глобальне потепління з року в рік нагадує про себе. Це дійсно важливі проблеми, які неможливо побороти за один день чи навіть рік.

Проблемність заяв мільярдера не в озвучених проблемах та декларації боротьби з ними, але в тому, хто і як візьметься за їх вирішення. Сьогодні всім вже відомо, хто такий Сорос, які в нього цілі та наскільки глобальним є вплив мільярдера. Він відкрито сповідує антихристиянські цінності і докладає багато зусиль і фінансових ресурсів, щоб зробити їх світоглядом всіх довкола.
Навіть на самому саміті не обійшлося без провокативних заяв Сороса. Наводячи приклади авторитарного керівництва у світі, він поставив в один ряд китайського комуністичного лідера Сі Цзіньпіна та консервативних президентів Джаіра Болсонаро і Дональда Трампа. Щоправда, мільярдер не згадав у цьому переліку, наприклад, соціалістичних лідерів Південної Америки, які порушують основні права громадян і довели свої держави до тотальної бідності.
Зі слів Сороса зрозуміло, що він збирається втілити свої плани в життя якнайшвидше, а, зважаючи на його можливості залучення матеріальних ресурсів, цей проєкт буде реалізований в найближчі роки. Також мільярдер не приховує, що націлений на конкретні політичні зміни: «Беручи до уваги надзвичайну кліматичну ситуацію і заворушення у всьому світі, не буде перебільшенням казати, що 2020 рік і наступні кілька років будуть визначати не тільки долю Сі та Трампа, але і долю світу».
Нові соросівські ініціативи несуть пряму небезпеку для України. В нашій державі вже не одне десятиліття активно діє його Фонд «Відродження», який нажив недоброї слави лобіюванням багатьох лівих ініціатив (підтримка фемінізму, ЛГБТ, різноманітних гендерних програм, просування легалізації наркотиків тощо). Сорос по-особливому націлений на Східну Європу, а відтак, реалізація масштабних освітніх проєктів від його імені в Україні – це загроза з багаторічною перспективою. Більшою небезпекою за втілення лобістських програм є формування цілої плеяди молодих людей з лівими цінностями і великими амбіціями змінювати світ відповідно до ідей так званого «відкритого суспільства».
Формування мережі університетів (на яку Сорос пообіцяв вибілити 1 мільярд доларів) – це від самого початку пропагандистський проєкт. Не треба навіть сильна заглиблюватися в історію, щоб зрозуміти, як сильно вища освіта може повпливати на молоде покоління. Неомарксисти десятиліттями використовують освіту й культуру як потужні канали передачі лівого світогляду. Прикро про це згадувати, але й українські виші досить яскраво демонструють, як освіта стає інструментом в руках неомарксистських пропагандистів.
Можливе відкриття в Україні освітніх закладів фондом Джорджа Сороса лише поглибить проблему. Така освіта має на меті ліволіберальну індоктринацію та породжує таких же випускників для державних і громадських структур. Таким чином Сорос робить грандіозну інвестицію в майбутнє лівих. Християни і просто консервативні сили не повинні стояти осторонь, але використовувати всі можливі засоби для впливу на формування молоді, включно із вищою освітою.

Джерела:

https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/24/656212/

https://mind.ua/…/20206990-dzhordzh-soros-vidilit-1-mlrd-na…

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Мимоволі складається таке враження, що автори цієї статті (де-факто) надміру вже гіперболізують і просто, по суті, демонізують значення, роль і вплив у світі особи цього – дійсно вельми неоднозначного і суперечливого мільярдера…
    Гадаю, що тут слід і набагато важливіше ПРЯМО вказати на постать того ПРАВДИВОГО і НЕБЕЗПЕЧНОГО ворога, який стоїть за всіма такими й іншими подібними намірами, планами й проєктами. І який, зрозуміла річ, використовує всілякі й досить різноманітні інструменти й засоби і багатьох конкретних осіб та організації і структури задля їх конечного осягнення.
    Тобто: “і скинутий був великий дракон, великий змій, званий дияволом і сатаною, що спокушає всю вселенну, скинутий на землю, і ангели його скинуті з ним.” Й тому велике “горе тим, що живуть на землі і на морі! Бо зійшов диявол до вас у великій люті, знаючи що небагато йому лишається часу” (Одкр.12:9,12).
    Разом з тим він, диявол і сатана, вже, тим не менше, був ПЕРЕМОЖЕНИЙ: ще на Голгофському хресті нашим Господом і Спасителем Ісусом Христом!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button