Домашня » Новини » Вчені вимагають скорочення населення через ситуацію з кліматом

Вчені вимагають скорочення населення через ситуацію з кліматом

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

5 листопада 2019 р. – 11 000 вчених підписали статтю, в якій заявили, що “світове населення має стабілізуватися і, в ідеалі, потрібно досягнути скорочення населення”, оскільки “надзвичайна ситуація в кліматі” загрожує “долі людства”.

Написана Альянсом світових вчених та сповнена тривожної, апокаліптичної мови, стаття сьогодні була опублікована в BioScience

“Щорічний приріст населення складає приблизно на 80 мільйонів людей на рік, або понад 200 000 на день … населення світу має бути стабілізовано — і в ідеалі — поступово зменшуватися — в рамках, які забезпечать соціальну цілісність”, – пишуть автори. 

«Існують перевірені та ефективні стратегії, які зміцнюють права людини, одночасно знижуючи рівень народжуваності та зменшуючи вплив зростання населення на викиди ПГ та втрату біорізноманіття. Ця політика робить послуги планування сім’ї доступними для всіх людей, знімає бар’єри для їх доступу та досягає повної справедливості за гендерною ознакою, включаючи початкову та середню освіту як глобальну норму для всіх, особливо дівчат та молодих жінок”, – продовжили вони, посилаючись на дослідження Джона. Bongaarts, активіст з контролю за населенням, який виступав у Ватикані у 2017 році.

Однак, генеральний директор Tesla та мільярдер Ілон Маск заявив, що “найбільшою проблемою”, яка стоїть перед світом, є не демографічний вибух населення, а “колапс населення” через скорочення народжуваності. 

“Більшість людей вважають, що у нас занадто багато людей на планеті, але насправді це застаріла думка”, – заявив Маск у прямому ефірі дебатів 19 серпня з головою Alibaba Group Holding Ltd. Джек Ма на Всесвітній конференції зі штучного інтелекту в Шанхаї.

Демографи вже багато років  попереджають  західні країни з рівнем відтворення нижчим за норму  і називають це «демографічною зимою». У такому колапсі старі люди переважають молодих, створюючи серйозні дисбаланси. Страждають економіки. Результат може негативно вплинути і може виявитися згубним для деяких основних інфраструктур — таких як фінансова система та охорона здоров’я — які сприяють життю в західній демократії.

Альянс світових вчених також закликав до “без вуглецевої економіки” та до зменшення вживання м’яса. 

“Кліматична криза тісно пов’язана із надмірним споживанням заможного способу життя”, – написали вони, не згадуючи приватних літаків та значних вуглецевих слідів багатьох найбільш елітних, відвертих кліматичних істериків”.

“Найбільш заможні країни несуть головну відповідальність за історичні викиди ПГ і, як правило, мають найбільший викид на душу населення … У цій статті ми демонструємо загальні закономірності, переважно в глобальному масштабі, тому що існує багато зусиль, пов’язаних з кліматом, що залучають окремі регіони. Наші життєві знаки покликані бути корисними для громадськості, політиків, ділових кіл та тих, хто працює над виконанням Паризької кліматичної угоди, цілей ООН щодо сталого розвитку та цілей біорізноманіття Аїчі».

Активісти, що займаються програмою “Pro-life”, давно критикують Цілі ООН щодо сталого розвитку за те, що вони пропагують аборти та контрацепцією, і попереджали, що зусилля щодо скорочення населення підривають права людини та сім’ю. Деякі прихильники контролю над населенням, такі як Джеффрі Сакс, відкрито закликали до примусового аборту та стерилізації. 

Джерело: lifesitenews.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Храм Святої Софії в Стамбулі стане мечеттю - турецькі ЗМІ

Наступна Стаття

Спасіння від вузьколобості, або інтелектуальний снобізм

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *