Християнські новини

Вчені не знайшли "ген гомосексуальності" – теорію поховано

Міжнародна група вчених із США, Великобританії, Швеції та Данії провела найповніше на сьогоднішній день дослідження генетичної схильності до гомосексуальної поведінки. Вони з’ясували, що схильність до одностатевих контактів (гомосексуалізм) не визначено генетично, і, схоже, залежить від складного поєднання біологічних і соціальних факторів, пише Popular Science.
У дослідженні брали участь близько 500 тисяч чоловіків і жінок європейського походження. Вони здали генетичний матеріал і заповнили анкету, в якій було питання про сексуальні контакти з людьми своєї статі. Йшлося саме про гомосексуальний досвід, а не про орієнтацію (ідентичності) як такої, так як це більш складна тема для вивчення. Також в дослідженні не брали участь трансгендерні люди.
Вивчаючи геноми учасників, вчені з’ясували, що вроджені особливості можуть бути пов’язані з гомосексуальним поведінкою не більше ніж на 8-25%. “Це в черговий раз підтверджує, що не варто шукати” ліки від гомосексуалізму “. В цьому немає сенсу “, – зазначив Бен Ніл, директор напрямку генетики в Центрі психіатричних досліджень імені Стенлі інституту Броуда.
За словами Девіда Кертіса, почесного професора Інституту генетики Каліфорнійського університету, “це дослідження ясно показує, що не існує такого поняття, як “ген геїв”.
“У популяції людини немає такого поєднання генів, який би чинив суттєвий вплив на сексуальну орієнтацію. Швидше, ми бачимо, що існує дуже велика кількість варіантів генних комбінацій. При цьому, навіть якщо гомосексуальність не визначена генетично, як показує дослідження, це не означає, що вона не є в деякому роді невід’ємною частиною особистості людини”, – заявив він.

Більше про гомосексуалізм:

Ідея про те, що генетика може грати роль в одностатевому потязі, була висунута в 1993 році, коли Дін Хеймер, вчений з Національного інституту раку США виявив зв’язок між ДНК-маркерами на Х-хромосомі і чоловічою сексуальною орієнтацією. Засоби масової інформації назвали відкриття «гей-геном». Нове дослідження довело, що якогось одного гена, що відповідає за сексуальний потяг до представників своєї статі, немає – цитує Хеймера The Guardian.
[sc name=”futerblock” ]

Джерело: popsci.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!