Варто замислитись

COVID-19 – повний цугцванг?

Таке відчуття, що для нас з вами настав повний цугцванг. У період пандемії covid-19 щоб ми не робили, в який бік би не рухалися, виходу не видно, всюди тупик.
Будемо продовжувати сидіти на карантині, економіка може не піднятися з колін. Вийдемо працювати, людство знищить себе.
«Навіщо нам економіка, якщо всі люди вимруть?» – запитає хтось. «А навіщо таке життя, коли нема на що жити?» – дадуть відповідь інші.

Які б заходи не вживало керівництво країни, всі вони піддаються жорсткій критиці або відвертого висміювання. Мало що кому подобається, нікому не догодиш повною мірою. З цієї нагоди згадуються фільми про кінець світу, коли люди чи то потрапляють під диктаторство роботів, чи то воюють з зомбі за місце під сонцем, чи освоюють іншу планету.
! ️І саме в такі хвилини розумієш, наскільки люди смішні й нерозумні у своєму бажанні вказувати Богу, що Йому робити або, більш того, наказувати. Боїмося якогось там вірусу, а при цьому думаємо закликати Бога до відповіді за Його дії. І не розуміємо, наскільки смішно ми виглядаємо і безглуздо. Немає у людини ні сил, ні влади, ні волі.
Ні бажання свої не можемо собі підпорядкувати, ні вірус зупинити.
Зараз найочевидніший і відповідний момент побачити своє безсилля і повну залежність від Творця.
Ми в повному цугцвангу. Виходу не видно. І найкраще, що нам можна і потрібно, це змиритися …
З цього приводу пастор Кроуфорд Лоріттс сказав чудові слова:
“Трапляються моменти, коли Бог влаштовує тобі в житті провали, коли Він відбирає у тебе всі варіанти рішень, твої можливості й здатності розв’язувати проблеми. І все це для того, щоб ти зрозумів назавжди: ти не можеш контролювати те, що трапляється з тобою, і щоб ти не поводився так, як ніби ти четверта особистість Трійці.”
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “”Трапляються моменти, коли Бог влаштовує тобі в житті провали, коли Він відбирає у тебе всі варіанти рішень, твої можливості й здатності розв’язувати проблеми. І все це для того, щоб ти зрозумів назавжди: ти не можеш контролювати те, що трапляється з тобою, і щоб ти не поводився так, як ніби ти четверта особистість Трійці.””
    Милостивий і люблячий Бог НІЧОГО “такого”, тобто “провали” і т. п. нам НІКОЛИ і НІЯК – не “ВЛАШТОВУЄ” і жодним чином НІЧОГО не “ВІДБИРАЄ”!!!
    Все це – досить ХИБНА “теологія”, що, по суті, перекручує і спотворює Його правдивий і цілісний маєстат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button